Nahe prdelky neposlušné dívčiny

nahe prdelky neposlušné dívčiny

Petrův galantní polibek na rozloučenou před domovními dveřmi už skoro nevnímám. Pomalu se ploužím k výtahu a jedu nahoru. Výtah za mnou ještě nestačil zavřít dveře, když se vyřítí otec z bytu a vtáhne mě dovnitř, jako dravec lovící oběť.

Kázání, výčitky, nevděk, nezodpovědnost, sobeckost a ještě zbytek hříchů celého světa se sype na mou hlavu. Pravdou je, že bylo půl třetí ráno.

Jak ten čas utíká! Je mi jasné, že trest bude následovat až odpoledne, abychom nebudili slušné občany. Zatím mohu jít spát a prožívat ty nádherné chvíle znovu v hlavě. Na odpoledne raději nemyslím. Ráno mám problém se vstáváním, ale před rodiči musím vypadat čile a tak se snažím.

Dospím se ve škole. Odpoledne se šourám domů a nejraději bych tam nešla. Při životě mě drží Petrova SMS, kde mi sděluje, že mě miluje a myslí na mě.

Cynicky si pomyslím, že není sám. Otec se už jistě nemůže dočkat až bude také doma a napravovat hlavu své neposlušné dceři. Jsem doma a s hrůzou čekám na zachrastění klíče v zámku. Otec přichází a já se scvrkávám strachem z budoucích okamžiků. Podlízavě mu vařím kávu. Bere to jako samozřejmost. Převléká se do domácího a sadisticky dlouho pije svoji kávu. Nic neříká, jen se vyčítavě dívá! Konečně přichází známý příkaz: Čekala jsem to už od rána, ale přesto to působí jako blesk, který mě přibije k zemi a nejsem schopna pohybu.

Netroufnu si to protahovat. Pomalu se svlékám do naha. Stud jsem dávno ztratila, ale strach z bolesti mi ochromuje prsty a nemohu rozepnout knoflíčky. Ještě musím donést z komory důtky a dát je otci. Lehám si horní polovinou těla na stůl a zadeček vystavuji trestu. Otec rozvážně hledá to nejlepší místo, aby se mohl strefovat přesně na moje půlky. Zadeček mi cuká strachem před ránou. Nechává mě mučit se očekáváním první rány. Už důtky sviští vzduchem a se zlověstným zvukem dopadají na nahou kůži.

Nedává mi čas na vzpamatování a v rychlém sledu na můj zadeček dopadá rána za ranou. Nepřestane, dokud se neobjeví první krev. Už jen sípu a nemám sílu křičet. Slzy se mi valí z očí. Zadeček nesnesitelně bolí a chtěl by se nechat poškrabat, ale to nesmím.

Ruce musí ležet na stole nad hlavou. Kolena mi podklesávají v kolenou po každé ráně, ale poslušně se vracím do správné pozice. Zadeček už je rudý a plný jelit. Kůže je vytrénovaná a tak hned tak nepopraská.

Čeká mě ještě nekonečně moc ran než můj trest skončí. Konečně mi po půlce stéká pramínek krve. Smím uklidit důtky a jít do svého pokoje. Beru to přes koupelnu, kde si beru mokrý ručník a v pokoji si ho přiložím velice opatrně na svoje půlky. Trochu to zmírní bolest. Přesto mi pár dní nebude přáno pohodlně sedět. Jsem ráda, že domácí vězení skončí před mým rande s Petrem. Najdu odvahu mu ukázat svůj zmučený zadeček? Moc se těším na setkání s Petrem! Celý týden jsme si jen posílali přes den SMS a v noci, když jsem si zalezla do postele, tak mi volal a povídal, co by mi nejraději udělal.

Tak jsme se vzrušovali na dálku a přiznám se, že jsem při jeho hovoru prožívala takovou slast, že jsem byla celá mokrá a prožila i orgasmus, když jsem si trochu pomohla rukou na poštěváčku.

Rány po výprasku se trochu zhojily a já už nemyslela na minulý výprask. Měla jsem v hlavě jenom rande s Petrem. Celý týden mě napínal a neřekl, co si vymyslel na sobotní večer, kdy už budu konečně moci vyrazit ven z domu.

Konečně jsem se dočkala soboty. Škemrám doma, abych směla přijít až po půlnoci, ale hranice Hodin se zdá nepřekročitelná. Slibuji všechno možné i nemožné, že budu dělat, když budu moci zůstat venku déle. Povede se mi po těžkém boji získat propustku do půlnoci! Hledám to nejlepší na sebe, ale bohužel jsem zkontrolována otcem a musím své sexy oblečení sundat. Strašně naštvaně si beru jinou minisukni už ne tak krátkou a halenku s menším výstřihem a méně průsvitnou.

Klidně jdu bez podprsenky. V halence krásně vyniknou moje prsa a když si rozepnu o knoflíček víc, tak budu mít ještě větší výstřih.

Přeýšlím, jestli si vzít kalhotky, když minule to bez nich bylo tak krásné! Strach z prozrazení před rodiči mi to nedovolí a tak si beru aspoň ty nejmenší tanga. V bílé košilové halence v modré sukénce vypadám jak školačka. Otec usoudil, že mohu opustit rodinný krb nebudu svým oblečením pobuřovat. Už ve výtahu si zahýbám minisukni v pase a tím dosahuji skvělou supermini délku. Když se hluboce nadechnu lem sukně se zvedne a ukáže dolní polovinu zadečku.

Nesmím se hluboce nadechovat, umiňuji si. Petr mě čeká už na rohu mimo dohled našich oken. Vběhnu mu do rozevřené náruče a vášnivě se mu věším na krk a líbám ho na ústa. Duchapřítomně mi zakrývá obnažený zadeček oběma rukama. Ještě je světlo a všeude plno lidí. Zlehka mě pleskne přes zadeček, aby mi připomněl, jak se mám chovat mezi lidmi. Syknu bolestí, jak zadek je ještě citlivý. Nechce mi věřit, že to ještě může tak bolet po týdnu.

Budu mu muset ukázat ty šrámy. Na nic nečekám a vyhrnuji vzadu sukni. Ukazuji mu zařezané tanga a zbité půlky. Rychle mi dává sukni dolů, aby nějaký řidič nezpůsobil dopravní nehodu, kdyby se zakoukal na mě. Dává mi pusu na usmířenou a vede si mě za ruku neznámo kam. Čekáme na tramvaj, která naštěstí brzy přijede. Jedeme až na konečnou do sídliště. Posledních pár stanic jsme už ve voze sami. Nevydrží to a stahuje mi kalhotky.

Zastrčí si je do kapsy místo kapesníku. Sedím mu na klíně, i když je všude volno. Jeho prsty se noří do mé dírky. Vrním blahem, ale už jsme na konečné a vystupujeme. Odvádí si mě do vypůjčeného bytu. Má ho k dispozici až do pondělí. Jaká škoda, že musím být o půlnoci doma. Slibuje mi, že budu, abych nemusela být doma bita.

To už ležím nahá na válendě a lákám ho netrpělivě k sobě. Nedočkavě se milujeme po týdnu virtuálních souloží doopravdy. Naše těla se zmítají rozkoší. Během pár minut jsme oba hotoví. Jeho semeno mám po celém těle. Utíkám do vany a pod sprchu. Leze za mnou a pak si hrajeme se sprchou ve vaně. Konečně má příležitost zkontrolovat důsledky důtek na mé prdelce. Mydlíme si vzájemně pohlaví. Utíráme se a zůstáváme nazí. Máme k dispozici docela slušný výběr hudby a dokonce i alkoholu v lednici.

Petr myslel na všechno a nakoupil i mísu šunkových chlebíčků. Pouštíme si CD a uprostřed pokoje tančíme. Tiskneme se k sobě a vychutnáváme blízkost toho druhého.

Petr mě něžně hladí prsa. Nyní si také troufám chytit ho za stojící penis a jemně ho třu v dlani. Táhne mě k posteli a lehá si na znak. Posazuje si mě rozkročenou rovnou na svůj úd mou přední dírkou. Opatrně dosedám a pak začnu dosedat jak rejtar. Líbí se mi, jak je ve mně hluboko! Nyní už vydrží mnohem déle do své ejakulace. Stihnu dvakrát skoro zešílet při orgasmech. Moje prsa zuřivě létají nad jeho obličejem.

Snaží se chňapnout mě za bradavku, ale daří se mi uhýbat. Teprve při jeho orgasmu mu nabídnu svůj prs jako útěchu místo dudlíku. Ležíme vedle sebe a jen se zlehka dotýkáme. Prožíváme znovu krásu předešlého spojení.

Trochu mě vyděsí, když se přiznal, že si není úplně jistý, že ze mě vyklouzl včas před výstřikem. Navrhuje mi, že by mě rád provedl výplach pochvy. Lekám se, co to bude. Když mě to popíše, tak však souhlasím a docela se těším na jeho zákrok.

Vede mě za ruku do koupelny. Lezu do vany a on odšroubovává růžici ze sprchy. S námahou se mu to povede.

Má v ruce jen hadici od sprchy. Ležím ve vaně na zádech a zdvihá mi roztažené nohy k hlavě. Moje dírky zejí ke stropu. Ladí teplotu vody a pak mi zasune hadici do dírky. Studí mě to uvnitř a cítím, jak se rozpíná pochva pod rostoucím objemem vody. Konečně jsem plná a přebytečná náplň vytéká ven. Je to docela příjemné a jeho čilý prstík na poštěváčku je božský!

Dívám se na Petra a vidím jeho vzrušení mezi nohama. Snažím se ho uspokojit rukou. Přes jeho snahu vydržet déle už zase stříká na mě ve vaně. Usoudil, že jsem již dostatečně vypláchnutá, ale já trvám na tom, že nyní si propláchnu jeho.

Nerad se podvoluje, ale musí si nechat dát klystýr přímo sprchovou hadicí. Kroutí se, jak moc ho už to tlačí ve střevě. Dovoluji mu jít se vyprázdnit, ale budeme pokračovat. To jsem mu však neřekla.

To poznal až se vítězoslavně vrátil ze záchodu. Nezbylo mu než zase vystrčit zadeček a přetrpět ještě dvakrát očistnou procedúru. Moc se mi líbilo mu takhle ubližovat. Času, kdy jsem zůstala ve vaně sama jsem využila k natrénování velryby.

Napustila jsem si pochvu plnou vody a pak ji náhle vytlačila gejzírem jak velryba. Společně se tomu smějeme tak dlouho až se počurám. Stříká ze mě žlutý vodotrysk velkým obloukem.

Petr z toho má hroznou srandu. Využívá můj smích a chvíli nepozornosti a už mám nasunutou hadici v konečníku a zaplavuje mě voda střeva. Hezky si vychutnává tentokrát moje muka z plného střeva. Taktak doběhnu na záchod. Strašně to ze mě stříká spolu se stolicí. Je mi trapně za vydávané zvuky. Vždy, když si myslím, že už jsem prázdná, příjde další vlna a vyprazdňování pokračuje. Petrovi je už samotnému smutno a tak se na mě dobývá.

Nenechá se odbýt, dokud mu neotevřu. Něžně mě chlácholí a hladí po hlavě, zatímco ze mě stříká voda. Už nemá smysl se stydět! Dorazil mě přáním to zopakovat. Také jsem ho trápila 3krát. Nezbývá než se podvolit. Druhý a třetí nálev už byl snesitelnější, i když asi byly mnohem objemnější. Ven už šla čistá voda.

Měli jsme oba krásně čistá střeva. Hned jsem toho využila a zasunula do Petrova konečníku namydlené dva prsty. Pořádně jsem se tam jimi otáčela a prohmatávala jeho nitro. Docela se mu to líbilo. Nakonec jsme se oba osprchovali a šli zase tančit než nás přemohl chtíč.

Souložili jsme ve stoje. Já v předklonu jako při výprasku a on zezadu přirážel do mých na střídačku obou dírek. Mísila se ve mně bolest se slastí! Zbitý zadeček byl citlivý na dotyk, konečník si pomali zvykal na velikost Petrova údu a jenom přední dírka byla nadmíru spokojená s náplní!

Moje smíšené pocity mi nedovolily prožít orgasmus, ale poznala jsem jak Petr kropí vnitřek mého konečníku. Rukou mě dráždil poštěváček a ústí přední dírky až jsem se dopracovala orgasmu také. Šli jsme se umýt a dostali jsme náležitý hlad. Chlebíčky v nás zmizely jako nic.

Zapili jsme je bílým vínem. Měla jsem žízeň a pila jako by to byla voda. Brzy se dostavil výsledek. Měla jsem vynikající rozvernou náladu. Hrála jsem si s Petrovým penisem, cucala ho a špičkou jazyka dráždila v otvůrku.

Se stoupající hladinou alkoholu jsem byla odvážnější. Donutila jsem Petra jít si zatancovat i na balkon. Tančili jsme nazí na balkóně v sídlišti a nezajímali jsme se, kdo nás vidí. Petr by pro mě udělal všechno. Na balkóně jsme uslyšeli muziku z blízkého klubu. Petra napadlo, že se tam půjdeme podívat. Nevrátil mi kalhotky a tak jsem musela jít zase bez nich. Mrzelo mě, že mu to nemůžu nijak oplatit. Pod jeho kalhoty bylo jedno, jestli má slipy nebo ne!

Slíbili jsme si, že tam skočíme jen nakouknout. Měla jsem dost práce, abych si ve výtahu uchránila svoji holou pičku před jeho nenechavýma rukama. Nechtěla jsem přijít do klubu vzrušená k maximu.

Už z dálky nás lákala bezva muzika. Přes decibely nebylo uvnitř slyšet jediné slovo. Šli jsme rovnou k baru a poručili si kolu. Ještě jsem si ani nesedla a k Petrovi se přimotala cizí holka a cosi mu důvěrně povídala.

Jejich rozhovor skončil tím, že mu dala pořádnou facku a odešla. Později mi vysvětlil, že to byla jeho holka přede mnou a nechtěla se smířit s rozchodem. Bylo mi ji líto, ale takový je už život. Ve své alkoholové náladě jsem se rozhodla, že Petr bude potrestán za nevěru. Chtěla jsem ho vyplácet přímo v klubu, ale to mi vymluvil a slíbil, že doma to bude na holou. To se mi začalo líbit. Nemělo smysl tam zůstávat a tak jsme rychle dopili a šli zpět. Petr se mi omlouval za trapas, ale chápala jsem, že za to nemohl.

Líbali jsme se cestou ve výtahu a těšila jsem se na trestání Petra. Za zavřenými dveřmi bytu ho odvaha dostat na holou nějak opustila a chtěl zkusit smlouvat. V poloze 69 sečasto mění a před mým pohledem se tak střídají obě vyšpulené prdelky.

Přistoupím k Jitčině vyšpulené prdelce a chytnu jí za Renča má pěkný zadeček. Posted by webmaster on Lis 7, Slečna Renata má pěknou prdelku a není překvapením, že to má ráda i do zadečku. Soutěž o nejkrásnější prdelku Nádherné lesbické prdelky vyšpulené jen pro vásNádherné lesbické prdelky vyšpulené jen pro vás. Vyšpulené prdelky a čůrání Holky se navzájem počůraly Zrzka se vyčůrala do kytiček Skrytá kamera na dívčím záchodku vyvenčil svou Vyšpulené prdelky Sex v trojce.

Sex z vlastního pohledu. Mladá kundička nezkušené Šárky Prdelky v leginach fotky Prdelky v leginach fotky 4 Slečno, kouká vám prdel Vyspulene prdelky v tangach - christine hendricks nahé fotky Vyspulene prdelky v tangach.

. Musela jsem si odskočit na záchod. Posted by webmaster on Lis 7, Bylo jasné, že doma czech casting veronika sex česká lípa pozdvižení! Na nic nečekám a vyhrnuji vzadu sukni. Vběhnu mu do rozevřené náruče a vášnivě se mu věším na krk a líbám ho na ústa. Ještě teď se ho nemohu dotknout! Petrův galantní polibek na rozloučenou před domovními dveřmi už skoro nevnímám. Viděla jsem na něm, že posmutněl, ale jeho něžnosti se zněkolikanásobily. Zbitý zadeček byl citlivý na dotyk, konečník si pomali zvykal na velikost Petrova údu a jenom přední dírka byla nadmíru spokojená s náplní! Čekáme na tramvaj, která naštěstí brzy přijede. Nechtěla jsem přijít do klubu vzrušená k maximu. Musela jsem být v 23,00 hodin doma!

WWW SEX CZ MAMINY

Nahe prdelky neposlušné dívčiny

Nahe prdelky neposlušné dívčiny