Mrdka stara kunda

mrdka stara kunda

Vzápětí jsem pochopil, proč mě na ně Míla upozornila. Skříňka pod televizí byla nacpaná pornem. Našlo by se tam snad všechno. Orál, anál, fisting, grupáč, lesbo a dokonce tam bylo i pár kazet s gay pornem. Ve spodní poličce se povalovala pouta a ještě nějaké pomůcky, které jsem ale, nedovedl identifikovat.

A to si troufám říct, že jsem teoretickou přípravu rozhodně nezanedbával. Vybral jsem jednu kazetu, jejíž obal sliboval dobře vyvinuté herce i herečky a zasunul jí do videa. Ocas se mi ztopořil jako svíce a já zajel rukou pod osušku a začal ho zlehka honit.

V tom se otevřely dveře z kuchyně a vešla Míla s podnosem. Ten v tu chvíli, ale rozhodně nebyl hlavním předmětem mého zájmu. Moje paní se totiž stačila mezitím také převléknout. Oblékla si kratičké černé šaty s velikým dekoltem, takže jí skoro vykukovaly bradavky, na nohou měla černé lodičky s vysokými podpatky a černé síťované punčochy, přes šatičky malou bílou krajkovou zástěrku a ve vlasech bílou krajkovou čelenku.

No hotová služtička, nebo pokojská z pornofilmů. Pustil jsem ocas z ruky a vstal a vykročil směrem k ní. V očích se jí zablýsklo a bylo vidět, že má z mého očividného obdivu a vzrušení radost. Než jsem k ní dorazil, zastavila mě. Sukně jí povyjela po krásných stehnech a jestli mě zrak nešálil, neměla kalhotky.

Připadalo mi to troch ulítlý, jíst a při tom si honit čuráka , ale snažil jsem se jí udělat radost. Vzal jsem si obložený chlebíček a při tom si lehce masíroval ocas. Jinak to ani dopadnout nemohlo. Chlebíček skončil na koberci. Udělala si pohodlí, roztáhla nohy a projela prsty černou houštinu. Růžovým okem na mě mrknul poštěvák.

Klekl jsem si na zem mezi její nohy a začal šunku olizovat. To všechno pochopitelně tak, aby poštěvák skrytý pod šunkou nepřišel zkrátka.

Zrychlený dech a občasné hluboké nadechnutí s tichým zakňučením mi zvěstovaly, že jsem zvolil správný postup. Zvedl jsem oči vzhůru a uviděl Mílin levý prs vyhřezlý z výstřihu, a palec a ukazovák levé ruky, které jemně žmoulaly bradavku, zatímco její druhá ruka mně hladila ve vlasech.

Na honění ocasu jsem dávno zapomněl, zuby jsem sebral šunku, sežvýkal a spolkl a do zvlhlé píči jsem zabořil dva prsty pravačky, zatímco ukazovák levačky zkoumal Mílin anál. Její pravá ruka najednou pevněji sevřela mé vlasy a odtáhla mi hlavu od poštěváka. Víš , mrdat může každej chlap, kterýmu se postaví a taky každá ženská, která nemá kolena srostlý k sobě, ale když chceš, aby to bylo opravdu nádherný a úplně na doraz, musíš se zbavit všech zábran a ty mizí s rostoucím vzrušením Když pospícháš, uděláš se taky, ale o spoustu rozkoše se ošidíš a toho druhýho taky Pochopitelně, že ne únavou, ale vzrušením, protože ten pohled, který se mi naskýtal naproti v křesle, stál opravdu za to.

Mílina ruka rejdila mezi pysky jak posedlá. Hned je tahala, hned je mnula, mezitím lehce poklepávala na poštěváka, nebo ho sevřeného mezi palcem a ukazováčkem honila jako mal ého čuráka. Už jí v ní pěkně čvachtalo a vůně její šťávy, která se z ní řinula, dosahovala až ke mně.

Tempo mojí levačky se kvapem zvyšovalo a v koulích se mi začínalo vařit semeno. Chvíle, kdy to ze mě vylítne jak z hydrantu se nezadržitelně blížila. Míla ale rozhodně nebyla včerejší. Uviděla jak rudnu ve tváři a vycházím podbřiškem vlastní ruce vstříc Bylo to skutečně na poslední chvíli. Ještě dva nebo tři tahy a neodvolatelně bych stříkal mrdku. Držela mne za zápěstí a dívala se mi do očí. Když poznala, že je nebezpečí zažehnáno, přimáčkla se mi kozama na obličej. Musíš si umět poručit Pravačkou jsem si přidržel její kozu u rtů a zatímco moje levá ruka masírovala místo na kostrči, kde začínala rýha jejího nádherného zadku, moje rty a jazyk usilovně zpracovávaly její bradavky.

Byla už taky pěkně rozjetá, ale měla v tom sebeovládání rozhodně delší cvik. Pak mi zatlačila ruce za hlavu a dala se do toho. Její rty zahájily okružní cestu po mém těle a nevynechaly jediné citlivé místečko. Oční víčka, rty, ušní lalůčky, krk, prsní bradavky, břicho, podbřišek Jestli se ho jenom dotkne, vylítne to ze mě všechno. Na hranici ochlupení přestala. Ocas mi úplně drnčel a ona si sedla vedle mě na gauč a svlékala si zbytky úboru pokojské, které na ní ještě zůstaly.

Zvedl jsem se jako omámený a sklonil se k ní. Teď ti to vrátím, blesklo mi hlavou. Rukama jsem se opřel vedle jejích ramen a začal jí líbat. Opakoval jsem její postup s tím rozdílem, že nejcitlivějším místům jsem se vyhýbal.

Stejně jí to rajcovalo, snad ještě víc než mě. Občas jsem se otřel o její břicho, prsa nebo stehna svým ztopořeným č u rákem a vždycky to vyvolalo zasyknutí nebo povzdech. Pak jsem se svezl na kolena, dýchl jí do chlupů, na teď už pořádně rozmokřené kundě, vystrčil mezi rty špičku jazyka a vzhlédl k ní. Oční víčka měla zavřená, hryzala si spodní ret a ruce křečovitě zaťaté do potahu gauče. Znovu jsem jí lehce dýchl na poštěváka a ona se mi prohnula klínem vstříc mému jazyku.

Vstal jsem a než stačila otevřít oči, přejel jsem jí svým zkamenělým ocasem pod bradou. Pak jsem jí doteky nalitého žaludu obkroužil ústa a pokračoval směrem k jejím bolestivě ztopořeným bradavkám. Teď chtěla ona mne. Pak její ruce chytily můj zadek a ona vsála můj nabobtnalý o cas do pusy. Doširoka otevřenýma očima se mi vpila do obličeje a moje zkameněl ej čurák mizel v její puse hlouběji a hlouběji. To co jsem ucítil na žaludu musely být mandle, ale ona se jen zhluboka nadechla a Její rty se zastavily u kořene mého ocasu.

Pak pomaloučku couvala a když žalud opouštěl její ústa, lehce ho skousla a objela jazykem. Ještě dvakrát ho lehce zmáčkla a pak se položila zpátky do polštářů. Moje prsty jí přejely po rtech a zamiřily přes chvějící se prsa k jejímu klínu. Zárověň s polibkem jsem jí vsunul do kundy tři prsty a ještě v průběhu polibku přidal čtvrtý.

Lehce jsem jimi pohyboval a blížil se rty k jejímu poštěváku. Čněl z promočené houštiny jako poslední článek palce. Vsál jsem ho mezi rty. Zakvílení mi prozradilo, že naše hrátky se blíží kvapem do finále. Prsty levačky jsem uchopil frajtra jako penis a nekonečně jemně jsem jí ho začal honit. Špičkou jazyka jsem olizoval jeho vrcholek.

Náhle mě Míla uchopila za vlasy a přitáhla k sobě nahoru. Její ruka vnikla mezi moje stehna a začala mi mnout pytlík a druhou rukou mi lehce přejela ocas. Přirazil jsem a cítil jak jsem se tím bezohledným šťouchem prodral až na dno.

Uchopila mě za boky a začala určovat tempo. Takhle ale, přestože jsem cítil její poševní svaly svírající mého čuráka jako v kleštích, plul jsem spolu s ní na vlnách rozkoše, téměř n a vrcholu Tempo přirážení se stále zvolňovalo.

Přesto naše vzrušení neklesalo. Najednou se Míla zkroutila jako ještěrka a vyklouzla z pode mne. Než jsem mohl začít protestovat, chytla můj ocas, pevně ho sevřela a její hlava zmizela mezi mými stehny. Jazykem přejela po vnitřních stranách a zamířila k hrázi mezi koulemi a konečníkem. Dvěma prsty mi promasírovala anál a pak ho lehce obkroužila špičkou jazyka. Její druhá ruka zmizela mezi stehny. Nechtělo jsem nechat všechno na ní a tak jsme se přesunuli na koberec do šestadevadesátky.

Naším cílem ale nebyla naše roztoužená přirození, ale anál. Oplácel jsem jí jazykem její dotyky a stále silněji masíroval její kakaovou dírku. Ta stále víc vlhla přídělem mých slin a jejího mlíčka, které se jí hrnulo proudem po stehnech z rozmrdané píč i. Svěrač se jí stále uvolňoval a já neodolal a zajel prstem dovnitř. Lehce přirazila a poštěvákem se třela o mou bradu.

Přidal jsem druhý prst a náhle jsem ucítil jak něco překonává tlak mého svěrače a proniká mi do zadku. Než jsem se na cokoliv zmohl, Míliny rty pevně obemkly můj ocas a do zadku mi vsunula další prst. Vzrušení se stupňovalo a žádný z nás už přesně nevěděl co vlastně dělá Lízal jsem jí kundu jako zběsilý, cpal jí do zadku další prsty a cítil jak ona pohlcuje můj ocas stejným způsobem jako prve — až po koule.

Nejdřív jsem nepochopil co chce, měla ještě nejmíň půlku ocasu v puse, ale pak ho pustila a zaječela Zatmělo se mi před očima.

Ucítil jsem její prsty jak sevřely mého č u ráka a nasměrovaly ho k jejímu řitnímu otvoru. Přestože jsem jí předtím anál pořádně protáhnul prsty, pro můj ocas tam bylo těsno. Bál jsem se že jí snad roztrhnu. Vyřešila moje problémy za mne. Prostě mě chytla za zadek a tvrdě přirazila.

Ležela na koberci pode mnou, pravačku zaťatou v mém zadku, prsty levé ruky proháněla poštěváka , dívala se mi upřeně do očí a cedila mezi zuby. Pot mi stékal do očí, naše těla na sebe narážela s mlaskáním způsobeným potem a jejími milostnými šťávami, které z ní tekly proudem.

Pulsující sevření jejího zadku ždímalo můj ocas a sílící tlak v čuráku zvěstoval blížící se finále. Přede očima jsem mě l její rozevřenou tekoucí kundu, na jejímž vrcholku její prsty tančily svůj smyslný tanec kolem poštěváku. Cítil jsem tlak semene a erupci kterou už nešlo oddalovat.

Přirazila na ně a pak to přišlo. Její i můj výbuch. Kaskády semene prýštící z mého křečovitými stahy orgasmu zmítan é ho č u ráka a výstřik, její výstř i k,prodírající se z hloubi její orgastickými křečemi zmítané kundy okolo mých prstů zabořených hluboko do ní.

Stále znovu se vracející vlny horka v podbřišku, stále znovu tryskající semeno, stále nové stahy vrcholící kundy kolem mého zápěstí. Po vteřině, nebo snad minutě, nebo hodině, namouduši nevím, konečně pocit pomalu přicházejícího slastného uvolnění. Pomalu a teď už i něžně jsem vytáhl ruku a pak i uvadající ocas. Míla ležela na zádech bez pohybu, jen její ruka, kterou si ještě před malým okamžikem cpala do kundy moje prsty i se zápěstím, mne lehce hladila po paži.

Hladil jsem jí po vlasech, po tvářích a líbal po celém stále ještě nedávným vrcholem chvějícím se těle. Zvedla se na loket, políbila mě a pak se sklonila k mému povadlému ocasu. Zlehka ho olízla, pak ho potřísněného semenem a jejími šťávami lehce vsála do úst a polaskala jazykem. Pak se vrátila ke mně. Pak jsem hluboce usnul. Ve snu jsem se děsil, že vlastně druhý den mně čeká podobně nadržená mrdna, ještě starší zralá žena.

Ráno jsem se probudil jako obvykle. Tedy ne já s Mílou, ta ještě s hlavou zabořenou do mého podpaží slastně chrupala, ale s kamarádem čurákem. Dal by si jedno pěkný ranní číslo. Pak jsem se v duchu okřikl. Můj pohled se vrátil k Míle.

Uvolněná ve spánku, celou horní polovinou těla přitisknutá ke mně, zadeček vystrčený vzhůru. Tedy, vlastně to byl zadek a upřímně řečeno nijak malý, ale jeho nádherný tvar a pár chloupků, které vykukovaly vzadu mezi sevřenými stehny mi připomněly včerejší milování. Mohl jsem tomu docela dobře říkat soulož, prcání, šukání, mrd……nebo jinak, ale nějak jsem se s jiným slovem nemohl smířit. Pak mi došlo proč.

Ani jeden z nás se nehnal jenom za svou rozkoší, ale oba jsme dávali tomu druhému to nejlepší co v nás bylo. Nikdy bych tomu neuvěřil, ale tady jsem to poznal sám na sobě……. Panebože jsem já to ale filosof…….. Pak jsem ale pohledem zavadil o Mílino nádherné tělo a pochopil jsem, že jsem dostal dar, který asi ještě nedokážu úplně docenit……..

Bylo to s ní tak snadné a nádherné. Pohladil jsem jí po zadečku. Něžně, jen letmým dotykem, abych jí neprobudil. Lehounce se zavrtěla a přitiskla se k mé ruce. Sjel jsem bříšky prstů k houštince vystupujících chloupků a lehce je prohrábl.

Ucítil jsem známé teplíčko, které vycházelo z její kundy. Přitlačil jsem trošku a na konečcích prstů ucítil teplou rosu její vláhy. Trošku se zavrtěla a stehna se o kousek porozevřela.

Políbil jsem jí do vlasů a opatrně se trošku nadzvedl, jen tak maličko, abych jí neprobudil, ale lépe na ní dosáhl. Opatrnými pohyby jsem se přesunul tak, abych měl její houštinku přímo před očima. Ucítil jsem vůni sexu. Pak jsem si uvědomil, že jsme včera museli pár chvil po našem společném vyvrcholení usnout. Aspoň já určitě ano, a všechno nasvědčovalo tomu, že i Míla, protože její zadeček ještě nesl stopy našeho včerejšího šukání ……..

Byl jsem v rozpacích, její p íč a byla tak nádherná, dole u hrázky se malinko pootvírala růžovou skulinkou, o kousíček výš se k sobě tulily vyčnívající a nádherně masité, lehce vyčnívající pysky, které mizely mezi poloroztaženými stehny. Toužil jsem po ní. Chtěl jsem jí lízat, milovat a dráždit, znova tak krásně, až k vrcholu. Ocas mi stál jako tyč. Neodolal jsem a lehounce prodýchl Míliny chloupky. Nasál jsem její vůni a špičkou jazyka se zle h ounka dotkl té růžové štěrbinky, která na mě tak lákavě vykukovala.

Mílin dech se maličko zrychlil, sevření jejích stehen zase o malý kousek povolilo a můj jazyk tak našel zase kousíček místa pro laskání, na kterém ještě před chvílí nebyl. Pokračoval jsem co nejjemněji v dobývání nového území…….. Najednou mi do vlasů vjela Mílina ruka, uchopila mě za vlasy v zátylku a vytáhla vzhůru k sobě. Podíval jsem se jí do očí, které začínaly získávat lesk, který jsem tak dobře znal ze včerejška.

Usmála se na mě. Zatvářil jsem se trochu otráveně…. Vyplázla na mě jazyk, jako malá holka a já vyrazil do koupelny. Ocas se mi ztuhle bimbal mezi nohama, tak jsem zahájil studenou sprchou. Nemám to ve zvyku, to si ho radši vyhoním, než bych to rozháněl studenou vodou, ale blesklo mi hlavou, že pro moje semeno se určitě najde lepší uplatnění, než na podlaze koupelny.

Pomalu jsem př id ával teplou a pořádně se namydlil, přece jen jsem teď pod proudem tekoucí vody cítil, že když se pořádně vydrbu budu se cítit líp.

Zezadu mě objaly dvě paže a na záda se mi přitiskly dva nádherné balony, ty velké kozy, které jsem ze včerejška tak dobře znal…….. V hučení sprchy jsem přeslechl Mílin příchod. Vzala mi žínku z ruky a začala mě mýt. Docela jako to dělávala máma, když jsem byl ještě prtě. Nechal jsem její ruce bloudit po svém těle a věnoval se pozorování toho, co mi tak štědře nabízela………Kapky vody, tříštící se o její nádherná velká prsa a volně odkapávající s hrotů jejích bradavek.

Pramínky vody putující přes její nádherně klenuté břicho a mizící v houští jejích chlupů, ukrývajících místo, které mi přivodilo včera tolik rozkoše. Rýha jejího rozkošného zadku, do které se vlévala voda stékající po jejích zádech…………..

Najednou jsem si uvědomil, že pohyby žínky po mém těle se trochu změnily. Bylo to tak, zrovna tak jako já mapoval svými pohledy její tělo, klouzala Míla očima po mém. A stejně jako u mně, to ani u ní nezůstalo bez následků. Mně už zase trčela z podbřišku nabobtnalá kláda a Mílin pohled se do ní vpíjel. Lehce si přejela jazykem rty………. Lehké krouživé pohyby po jejích ramenech jí zahrotily bradavky a když jsem přesunul ruce k jejímu zadečku vzepjala se proti nim, až narazila na můj zkamenělý ohon.

Přesunul jsem ruce na její prsa a přitiskl jí k sobě. Otočila se ke mně čelem a vzrušením zdrsnělými bradavkami se mi opřela o prsa. Hrnul jsem se k Míle, ale ukázala mi prstem na ž id li proti sobě……. S ručníkem kolem boků jsem usedl proti ní.

Připadal jsem si jako školák, který už zase přinesl špatnou známku. S trucovitým zamračením jsem se pustil do jídla………. Cpal jsem se jak nezavřenej….. Míla mě s úsměvem pozorovala. Začervenal jsem se, ale to už jsem měl v sobě tři housky…. Ne není to výsměch, to jsem i při své nezkušenosti pochopil, byla to výzva…….. Ocas mi stál, jen zvonil, lehce sebou poškubával a předkožka byla do poloviny žaludu stažená.

Hltal jsem očima její kozy, než mně její hlas přivedl zpátky do reality. Jen se pousmála a trochu se jí zrychli dech……. Ale to už Míla seděla na ž id li opřená, dál od stolu nohy široce roztažené od sebe, osušku u kotníků a tři prsty se jí s čvachtáním nořily hluboko do rozevřené kundy. Když mě chraplavým hlasem vybídla , abych pokračoval, zamířila mi ruka k ocasu. Myslel jsem, že když může ona, tak já taky…….

Protáhl jsem ji ptáka přes povrch tekoucí kundy, nasadil a…….. Byla tak vyrajcovaná, že spolkla mých 23 cm jako malinu. To co se dělo pak, se nedá popsat žádnými slovy……..

Řvala , kroutila sebou, narážela na můj ocas stejnou silou a intenzitou jako já…….. Nikdy bych nevěřil, že je to možný………vzrušení neklesalo, ale pořád jsme ještě nedospěli k vrcholu………Najednou se Míla vzpřímila a vytrhla se mi, popadla mě za zduřelého čuráka a strhla mě k sobě na podlahu………Lehla si na záda a zachroptěla.

Stiskla je pevně oběma dlaněmi k sobě. Byl to úplně nový pocit. Tlak, hebkost její kůže a upřený pohled jejích očí který neopouštěl mého žaluda………semeno v podbřišku se mi začalo vařit, zrychloval jsem, s očima upřenýma na její obličej a pravá ruka mi vystřelila vzad……….. V zápětí její ruce pustily kozy , které až dosud věznily můj ocas a začaly ho zpracovávat samy.

Tvrdě ho honila a nehty její druhé ruky lehounce poškrábávaly můj žalud…………. Myslel jsem že prasknu, ale její sevření kořene penisu bránilo výstřiku…….. Mlasklo to…………a pak………než jsem se stačil rozjet ….. Slabě jsem se zavrtěl, ale něco mi bránilo v pohybu. Až po chvíli jsem si uvědomil, že jsou to Míliny paže tisknoucí mne mezi její nádherné kozy….. Můj pohyb jí probral. Pohladila mě po vlasech a jemně se na mě usmála……. Prsty čechraly její slehlý, mým semenem bohatě potřísněný kožíšek…….

Zvedla se na loktech a pohledem přejela své tělo. Pod proudem vlažné vody jsem se sebe smýval její vůni a najednou mi bylo strašně smutno. Pak jsem si uvědomil, co se děje….. V tom cvakly dveře od koupelny a Míla nakoukla dovnitř…. Osušil jsem se , oblékl a vyrazil na autobus. Do města jsem dorazil krátce po poledni. Mám, nemám, nějak jsem si nedovedl srovnat v hlavě, že bych se po tom, co jsem s Mílou zažil, vypravil k jiné ženě.

Můj ocas na to měl ale docela jiný názor. No a nakonec hlavně kvůli jeho neposednosti, tohle všechno začalo. Vyrazil jsem najít adresu, kterou mi babča dala. Bylo to v okrajové čtvrti rodinných vilek, asi dvacet minut pěšky…….. Našel jsem to bez potíží i jméno na zvonku souhlasilo, jen dozvonit jsem se nemohl. Tak zpátky k autobusu……. Vrhl jsem poslední pohled směrem k domku a vykročil zpátky na autobus, když tu zpoza rohu vykoukla starší žena v plavkách,…….

Teď jsem si jí teprve pořádně prohlédl. Z těch devadesáti kilo, které na chatu slibovala, jí rozhodně nechybělo ani deko. Ale abych pravdu řekl, jedno kilo hezčí než druhý. Kozy měla skutečně nejmíň šestky, a to jsem jí v duchu podezíral, že si možná ještě číslo ubrala, aby mě nevyděsila a zadek a stehna taky stály za to.

Měřila nejmíň , takže žádná koule sádla, jak jsem si původně myslel, ale pro toho, kdo má rád pěkně oplácaný ženský, který je za co chytit, prostě třída. Když jsme dorazili do kuchyně a já shodil konečně krosnu na zem, zatočila se kolem své osy…….. Plácla mě přes ruku. Stál jsem před ní jen ve slipech, na kterých vytvářel můj ocas pěknou bouli.

Zapínání podprsenky povolilo se slyšitelným cvaknutím. Ramínka sklouzla dolů a s nimi i její mega velké kozy. Ne to byly vemena. Huply dolů o dobrejch patnáct centimetrů, ale kdo by se divil při tom objemu a váze…Byly velkolepý.

Nic takovýho jsem nev id ěl ani na pornostránkách na netu. A tady jsem je měl na dosah a na živo. Ocas mi zapružil a jak se vztyčil v celé velikosti, pod gumou slipů vyjela ven jeho purpurová hlava. Vztáhl jsem ruce po jejích vemenech………Usmála se a ucukla. Očima několikrát přejela celou délku mého č u ráka, pak vztáhla ruku a lehce po něm přejela konečky prstů. Vlezl jsem do vody dost neochotně, po těch jejích řečičkách už mi pěkně hučel, nejradši bych z ní ty kalhotky stáhnul, popadl jí a pěkně tvrdě jí na uvítanou omrdal.

Pak jsem si ale vzpomněl na Mílu…….. Jako bych jí slyšel……n e p o s p í c h e j………. Hm, maminky a paní učitelka mají vždycky pravdu. A mojí opravdovou učitelkou byla Míla…….. Erotikou nabitý web kde najdeš luxusní sex po telefonu. Erotická seznamka se stovkami inzerátů a zdarma erotické galerie i erotické povídky.

Sex seznamka i vážné seznámení. Na inzeráty můžete reagovat snadno smskou a ihned se tak seznámit. Na Anetce se na Vás těší 12 slečen na sex chatu. Nažhavit Vaše erotické fantazie můžete u vydařených erotických povídek a erotických freefoto.

Pokud hledáte partnera pro život, nebo jen mazlení a sex, určitě navštivte naši sexseznamku. Šikovné masérky si už protahují prstíky na tvé tělo! Přijď si to užít! Najdi erotické masáže v největším katalogu v ČR. Týdenní a denní horoskopy, články na téma astrologie a esoteriky a odborná pomoc v esoterické poradně, kde Vám poradí a pomohou zkušené astroložky a kartářky. Intimní erotický deník vysokoškolačky Anety, ve kterém popisuje své sexuální zážitky. Tisíce freefoto galerií a sexseznamka.

Zavolej mi a buď moje hračka, mám ráda lehčí i tvrdší sado maso. Budeš klečet u mých nohou a prosit o další výprasky.

. Mrdka stara kunda

Drahomira juzova sexy silonky

: Mrdka stara kunda

Swingers party praha privat ostrava 269
Mrdka stara kunda 535
Sukaci stroje amater sex Dřív byl takovej mazlivej, skoro maminkovskej, tedy pokud vám vlastní matka honí čurákaale teď už to byla ženská, rozdělaná zralá ženská, která ví co chce. Uchopila mě za boky a začala určovat tempo. Byl jsem jak uhranutej, čurák m ně trčel jak kostelní věž, ale nezmohl jsem se na nic, jen jsem zíral. Sjel jsem bříšky prstů k houštince vystupujících chloupků a lehce je prohrábl. Tedy ne já s Mílou, ta ještě s hlavou zabořenou do mého podpaží slastně chrupala, ale s kamarádem čurákem.
Mrdka stara kunda Czech gay porn dráždění klitorisu

Amaterska seznamka erotický portál

Pak pomaloučku couvala a když žalud opouštěl její ústa, lehce ho skousla a objela jazykem. Ještě dvakrát ho lehce zmáčkla a pak se položila zpátky do polštářů. Moje prsty jí přejely po rtech a zamiřily přes chvějící se prsa k jejímu klínu. Zárověň s polibkem jsem jí vsunul do kundy tři prsty a ještě v průběhu polibku přidal čtvrtý. Lehce jsem jimi pohyboval a blížil se rty k jejímu poštěváku. Čněl z promočené houštiny jako poslední článek palce. Vsál jsem ho mezi rty. Zakvílení mi prozradilo, že naše hrátky se blíží kvapem do finále.

Prsty levačky jsem uchopil frajtra jako penis a nekonečně jemně jsem jí ho začal honit. Špičkou jazyka jsem olizoval jeho vrcholek. Náhle mě Míla uchopila za vlasy a přitáhla k sobě nahoru. Její ruka vnikla mezi moje stehna a začala mi mnout pytlík a druhou rukou mi lehce přejela ocas. Přirazil jsem a cítil jak jsem se tím bezohledným šťouchem prodral až na dno.

Uchopila mě za boky a začala určovat tempo. Takhle ale, přestože jsem cítil její poševní svaly svírající mého čuráka jako v kleštích, plul jsem spolu s ní na vlnách rozkoše, téměř n a vrcholu Tempo přirážení se stále zvolňovalo.

Přesto naše vzrušení neklesalo. Najednou se Míla zkroutila jako ještěrka a vyklouzla z pode mne. Než jsem mohl začít protestovat, chytla můj ocas, pevně ho sevřela a její hlava zmizela mezi mými stehny. Jazykem přejela po vnitřních stranách a zamířila k hrázi mezi koulemi a konečníkem.

Dvěma prsty mi promasírovala anál a pak ho lehce obkroužila špičkou jazyka. Její druhá ruka zmizela mezi stehny. Nechtělo jsem nechat všechno na ní a tak jsme se přesunuli na koberec do šestadevadesátky. Naším cílem ale nebyla naše roztoužená přirození, ale anál.

Oplácel jsem jí jazykem její dotyky a stále silněji masíroval její kakaovou dírku. Ta stále víc vlhla přídělem mých slin a jejího mlíčka, které se jí hrnulo proudem po stehnech z rozmrdané píč i. Svěrač se jí stále uvolňoval a já neodolal a zajel prstem dovnitř. Lehce přirazila a poštěvákem se třela o mou bradu. Přidal jsem druhý prst a náhle jsem ucítil jak něco překonává tlak mého svěrače a proniká mi do zadku.

Než jsem se na cokoliv zmohl, Míliny rty pevně obemkly můj ocas a do zadku mi vsunula další prst. Vzrušení se stupňovalo a žádný z nás už přesně nevěděl co vlastně dělá Lízal jsem jí kundu jako zběsilý, cpal jí do zadku další prsty a cítil jak ona pohlcuje můj ocas stejným způsobem jako prve — až po koule. Nejdřív jsem nepochopil co chce, měla ještě nejmíň půlku ocasu v puse, ale pak ho pustila a zaječela Zatmělo se mi před očima.

Ucítil jsem její prsty jak sevřely mého č u ráka a nasměrovaly ho k jejímu řitnímu otvoru. Přestože jsem jí předtím anál pořádně protáhnul prsty, pro můj ocas tam bylo těsno. Bál jsem se že jí snad roztrhnu. Vyřešila moje problémy za mne. Prostě mě chytla za zadek a tvrdě přirazila.

Ležela na koberci pode mnou, pravačku zaťatou v mém zadku, prsty levé ruky proháněla poštěváka , dívala se mi upřeně do očí a cedila mezi zuby.

Pot mi stékal do očí, naše těla na sebe narážela s mlaskáním způsobeným potem a jejími milostnými šťávami, které z ní tekly proudem. Pulsující sevření jejího zadku ždímalo můj ocas a sílící tlak v čuráku zvěstoval blížící se finále.

Přede očima jsem mě l její rozevřenou tekoucí kundu, na jejímž vrcholku její prsty tančily svůj smyslný tanec kolem poštěváku.

Cítil jsem tlak semene a erupci kterou už nešlo oddalovat. Přirazila na ně a pak to přišlo. Její i můj výbuch. Kaskády semene prýštící z mého křečovitými stahy orgasmu zmítan é ho č u ráka a výstřik, její výstř i k,prodírající se z hloubi její orgastickými křečemi zmítané kundy okolo mých prstů zabořených hluboko do ní. Stále znovu se vracející vlny horka v podbřišku, stále znovu tryskající semeno, stále nové stahy vrcholící kundy kolem mého zápěstí.

Po vteřině, nebo snad minutě, nebo hodině, namouduši nevím, konečně pocit pomalu přicházejícího slastného uvolnění. Pomalu a teď už i něžně jsem vytáhl ruku a pak i uvadající ocas. Míla ležela na zádech bez pohybu, jen její ruka, kterou si ještě před malým okamžikem cpala do kundy moje prsty i se zápěstím, mne lehce hladila po paži. Hladil jsem jí po vlasech, po tvářích a líbal po celém stále ještě nedávným vrcholem chvějícím se těle. Zvedla se na loket, políbila mě a pak se sklonila k mému povadlému ocasu.

Zlehka ho olízla, pak ho potřísněného semenem a jejími šťávami lehce vsála do úst a polaskala jazykem. Pak se vrátila ke mně. Pak jsem hluboce usnul.

Ve snu jsem se děsil, že vlastně druhý den mně čeká podobně nadržená mrdna, ještě starší zralá žena. Ráno jsem se probudil jako obvykle. Tedy ne já s Mílou, ta ještě s hlavou zabořenou do mého podpaží slastně chrupala, ale s kamarádem čurákem. Dal by si jedno pěkný ranní číslo.

Pak jsem se v duchu okřikl. Můj pohled se vrátil k Míle. Uvolněná ve spánku, celou horní polovinou těla přitisknutá ke mně, zadeček vystrčený vzhůru. Tedy, vlastně to byl zadek a upřímně řečeno nijak malý, ale jeho nádherný tvar a pár chloupků, které vykukovaly vzadu mezi sevřenými stehny mi připomněly včerejší milování.

Mohl jsem tomu docela dobře říkat soulož, prcání, šukání, mrd……nebo jinak, ale nějak jsem se s jiným slovem nemohl smířit. Pak mi došlo proč. Ani jeden z nás se nehnal jenom za svou rozkoší, ale oba jsme dávali tomu druhému to nejlepší co v nás bylo. Nikdy bych tomu neuvěřil, ale tady jsem to poznal sám na sobě……. Panebože jsem já to ale filosof…….. Pak jsem ale pohledem zavadil o Mílino nádherné tělo a pochopil jsem, že jsem dostal dar, který asi ještě nedokážu úplně docenit……..

Bylo to s ní tak snadné a nádherné. Pohladil jsem jí po zadečku. Něžně, jen letmým dotykem, abych jí neprobudil. Lehounce se zavrtěla a přitiskla se k mé ruce. Sjel jsem bříšky prstů k houštince vystupujících chloupků a lehce je prohrábl.

Ucítil jsem známé teplíčko, které vycházelo z její kundy. Přitlačil jsem trošku a na konečcích prstů ucítil teplou rosu její vláhy. Trošku se zavrtěla a stehna se o kousek porozevřela. Políbil jsem jí do vlasů a opatrně se trošku nadzvedl, jen tak maličko, abych jí neprobudil, ale lépe na ní dosáhl.

Opatrnými pohyby jsem se přesunul tak, abych měl její houštinku přímo před očima. Ucítil jsem vůni sexu. Pak jsem si uvědomil, že jsme včera museli pár chvil po našem společném vyvrcholení usnout. Aspoň já určitě ano, a všechno nasvědčovalo tomu, že i Míla, protože její zadeček ještě nesl stopy našeho včerejšího šukání …….. Byl jsem v rozpacích, její p íč a byla tak nádherná, dole u hrázky se malinko pootvírala růžovou skulinkou, o kousíček výš se k sobě tulily vyčnívající a nádherně masité, lehce vyčnívající pysky, které mizely mezi poloroztaženými stehny.

Toužil jsem po ní. Chtěl jsem jí lízat, milovat a dráždit, znova tak krásně, až k vrcholu. Ocas mi stál jako tyč. Neodolal jsem a lehounce prodýchl Míliny chloupky. Nasál jsem její vůni a špičkou jazyka se zle h ounka dotkl té růžové štěrbinky, která na mě tak lákavě vykukovala.

Mílin dech se maličko zrychlil, sevření jejích stehen zase o malý kousek povolilo a můj jazyk tak našel zase kousíček místa pro laskání, na kterém ještě před chvílí nebyl. Pokračoval jsem co nejjemněji v dobývání nového území……..

Najednou mi do vlasů vjela Mílina ruka, uchopila mě za vlasy v zátylku a vytáhla vzhůru k sobě. Podíval jsem se jí do očí, které začínaly získávat lesk, který jsem tak dobře znal ze včerejška. Usmála se na mě. Zatvářil jsem se trochu otráveně…. Vyplázla na mě jazyk, jako malá holka a já vyrazil do koupelny. Ocas se mi ztuhle bimbal mezi nohama, tak jsem zahájil studenou sprchou.

Nemám to ve zvyku, to si ho radši vyhoním, než bych to rozháněl studenou vodou, ale blesklo mi hlavou, že pro moje semeno se určitě najde lepší uplatnění, než na podlaze koupelny.

Pomalu jsem př id ával teplou a pořádně se namydlil, přece jen jsem teď pod proudem tekoucí vody cítil, že když se pořádně vydrbu budu se cítit líp. Zezadu mě objaly dvě paže a na záda se mi přitiskly dva nádherné balony, ty velké kozy, které jsem ze včerejška tak dobře znal…….. V hučení sprchy jsem přeslechl Mílin příchod. Vzala mi žínku z ruky a začala mě mýt. Docela jako to dělávala máma, když jsem byl ještě prtě. Nechal jsem její ruce bloudit po svém těle a věnoval se pozorování toho, co mi tak štědře nabízela………Kapky vody, tříštící se o její nádherná velká prsa a volně odkapávající s hrotů jejích bradavek.

Pramínky vody putující přes její nádherně klenuté břicho a mizící v houští jejích chlupů, ukrývajících místo, které mi přivodilo včera tolik rozkoše. Rýha jejího rozkošného zadku, do které se vlévala voda stékající po jejích zádech………….. Najednou jsem si uvědomil, že pohyby žínky po mém těle se trochu změnily.

Bylo to tak, zrovna tak jako já mapoval svými pohledy její tělo, klouzala Míla očima po mém. A stejně jako u mně, to ani u ní nezůstalo bez následků. Mně už zase trčela z podbřišku nabobtnalá kláda a Mílin pohled se do ní vpíjel.

Lehce si přejela jazykem rty………. Lehké krouživé pohyby po jejích ramenech jí zahrotily bradavky a když jsem přesunul ruce k jejímu zadečku vzepjala se proti nim, až narazila na můj zkamenělý ohon. Přesunul jsem ruce na její prsa a přitiskl jí k sobě. Otočila se ke mně čelem a vzrušením zdrsnělými bradavkami se mi opřela o prsa. Hrnul jsem se k Míle, ale ukázala mi prstem na ž id li proti sobě……. S ručníkem kolem boků jsem usedl proti ní. Připadal jsem si jako školák, který už zase přinesl špatnou známku.

S trucovitým zamračením jsem se pustil do jídla………. Cpal jsem se jak nezavřenej….. Míla mě s úsměvem pozorovala. Začervenal jsem se, ale to už jsem měl v sobě tři housky….

Ne není to výsměch, to jsem i při své nezkušenosti pochopil, byla to výzva…….. Ocas mi stál, jen zvonil, lehce sebou poškubával a předkožka byla do poloviny žaludu stažená. Hltal jsem očima její kozy, než mně její hlas přivedl zpátky do reality.

Jen se pousmála a trochu se jí zrychli dech……. Ale to už Míla seděla na ž id li opřená, dál od stolu nohy široce roztažené od sebe, osušku u kotníků a tři prsty se jí s čvachtáním nořily hluboko do rozevřené kundy.

Když mě chraplavým hlasem vybídla , abych pokračoval, zamířila mi ruka k ocasu. Myslel jsem, že když může ona, tak já taky……. Protáhl jsem ji ptáka přes povrch tekoucí kundy, nasadil a…….. Byla tak vyrajcovaná, že spolkla mých 23 cm jako malinu. To co se dělo pak, se nedá popsat žádnými slovy…….. Řvala , kroutila sebou, narážela na můj ocas stejnou silou a intenzitou jako já……..

Nikdy bych nevěřil, že je to možný………vzrušení neklesalo, ale pořád jsme ještě nedospěli k vrcholu………Najednou se Míla vzpřímila a vytrhla se mi, popadla mě za zduřelého čuráka a strhla mě k sobě na podlahu………Lehla si na záda a zachroptěla. Stiskla je pevně oběma dlaněmi k sobě. Byl to úplně nový pocit. Tlak, hebkost její kůže a upřený pohled jejích očí který neopouštěl mého žaluda………semeno v podbřišku se mi začalo vařit, zrychloval jsem, s očima upřenýma na její obličej a pravá ruka mi vystřelila vzad………..

V zápětí její ruce pustily kozy , které až dosud věznily můj ocas a začaly ho zpracovávat samy. Tvrdě ho honila a nehty její druhé ruky lehounce poškrábávaly můj žalud…………. Myslel jsem že prasknu, ale její sevření kořene penisu bránilo výstřiku……..

Mlasklo to…………a pak………než jsem se stačil rozjet ….. Slabě jsem se zavrtěl, ale něco mi bránilo v pohybu. Až po chvíli jsem si uvědomil, že jsou to Míliny paže tisknoucí mne mezi její nádherné kozy…..

Můj pohyb jí probral. Pohladila mě po vlasech a jemně se na mě usmála……. Prsty čechraly její slehlý, mým semenem bohatě potřísněný kožíšek……. Zvedla se na loktech a pohledem přejela své tělo.

Pod proudem vlažné vody jsem se sebe smýval její vůni a najednou mi bylo strašně smutno. Pak jsem si uvědomil, co se děje…..

V tom cvakly dveře od koupelny a Míla nakoukla dovnitř…. Osušil jsem se , oblékl a vyrazil na autobus. Do města jsem dorazil krátce po poledni. Mám, nemám, nějak jsem si nedovedl srovnat v hlavě, že bych se po tom, co jsem s Mílou zažil, vypravil k jiné ženě.

Můj ocas na to měl ale docela jiný názor. No a nakonec hlavně kvůli jeho neposednosti, tohle všechno začalo. Vyrazil jsem najít adresu, kterou mi babča dala.

Bylo to v okrajové čtvrti rodinných vilek, asi dvacet minut pěšky…….. Našel jsem to bez potíží i jméno na zvonku souhlasilo, jen dozvonit jsem se nemohl.

Tak zpátky k autobusu……. Vrhl jsem poslední pohled směrem k domku a vykročil zpátky na autobus, když tu zpoza rohu vykoukla starší žena v plavkách,……. Teď jsem si jí teprve pořádně prohlédl.

Z těch devadesáti kilo, které na chatu slibovala, jí rozhodně nechybělo ani deko. Ale abych pravdu řekl, jedno kilo hezčí než druhý. Kozy měla skutečně nejmíň šestky, a to jsem jí v duchu podezíral, že si možná ještě číslo ubrala, aby mě nevyděsila a zadek a stehna taky stály za to. Měřila nejmíň , takže žádná koule sádla, jak jsem si původně myslel, ale pro toho, kdo má rád pěkně oplácaný ženský, který je za co chytit, prostě třída.

Když jsme dorazili do kuchyně a já shodil konečně krosnu na zem, zatočila se kolem své osy…….. Plácla mě přes ruku. Stál jsem před ní jen ve slipech, na kterých vytvářel můj ocas pěknou bouli. Zapínání podprsenky povolilo se slyšitelným cvaknutím. Ramínka sklouzla dolů a s nimi i její mega velké kozy. Ne to byly vemena. Huply dolů o dobrejch patnáct centimetrů, ale kdo by se divil při tom objemu a váze…Byly velkolepý. Nic takovýho jsem nev id ěl ani na pornostránkách na netu. A tady jsem je měl na dosah a na živo.

Ocas mi zapružil a jak se vztyčil v celé velikosti, pod gumou slipů vyjela ven jeho purpurová hlava. Vztáhl jsem ruce po jejích vemenech………Usmála se a ucukla. Očima několikrát přejela celou délku mého č u ráka, pak vztáhla ruku a lehce po něm přejela konečky prstů.

Vlezl jsem do vody dost neochotně, po těch jejích řečičkách už mi pěkně hučel, nejradši bych z ní ty kalhotky stáhnul, popadl jí a pěkně tvrdě jí na uvítanou omrdal. Pak jsem si ale vzpomněl na Mílu…….. Jako bych jí slyšel……n e p o s p í c h e j………. Hm, maminky a paní učitelka mají vždycky pravdu. A mojí opravdovou učitelkou byla Míla…….. Čurák mi sice zpíval jinou, ale po tom co jsem zažil u Míly jsem ho zase až tak moc neposlouchal.

Špička ocasu mi čouhala ven, jako by se rozhlížel, co se bude dít dál. Jarča přisedla, stále ještě v kalhotkách, na kraj vany a rukou mi přejela po prsou. Zvedl jsem k ní pohled. Její dech se prohloubil a zrychlil. Než stačila odpovědět pokračoval jsem. Neochotně mi pustila ocas, pak se ale usmála, stoupla si před vanu a představení začalo. Otočila se ke mně zády, předklonila se a přes vypjatý a vyšpulený zadek začala stahovat kalhotky. Měl jsem co dělat, abych nevytekl jen z toho pohledu.

Pak mi najednou bleskla hlavou myšlenka……. A uměla to mistrovsky. Zbýval už jenom kousíček, jen pár centimetrů, aby guma kalhotek sjela až pod půlky a odhalila mi její p íču ……i když p íča to asi sotva bude,…tohle vypadalo na pořádnou kundu. A bylo to tak. Kalhotky dopadly na zem a Jarča se ke mně s úsměvem otočila. Zatajil jsem dech, byla skoro úplně vyholená, jen na podbřišku, malý kousek nad poštěvákem zůstal keříček chlupů. Pod ním se rozevírala štěrbina z jejíhož vrcholu vyčníval poštěvák, jako můj palec.

Pod ním se řasily masité laloky pysků a mizely ve štěrbině mezi stehny………Mezi zuby mi uniklo syčivé nadechnutí……. Jarča se zasmála a chraplavým hlasem, který už byl silně podbarvený vzrušením a touhou mě vybídla…….. Pomohla mi s utíráním a využila každé příležitosti, aby se o mě otřela těmi svými vemeny, ze kterých trčely hroty bradavek nejmíň dva centimetry………Občas zavadila, jakoby náhodou o můj ocas , napružený jak policajtský pendrek a   ani můj zadek její pozornosti neunikl.

Už jsem to nevydržel, ručník sklouzl na zem a já zamířil k ní. Zůstal jsem stát mezi jejíma roztaženýma nohama a její pootevřená ústa byla jen pár centimetrů od mého žaludu.

Stál mi jako svíce a ona se o něj nejdřiv jen lehce otřela tváří, jako když si kočka říká o pohlazení. Vysunula špičku jazyka a obkroužila s ní hranu žaludu, pak mi olízla kolík po celé délce. Jen to dořekla otevřela pusu dokořán a pohltila naráz víc než půlku mého klacku. Její jazyk nevynechal jediné citlivé místečko. Uzdičku předkožky, spodní stranu ocasu, hned zase přejížděl po pytlíku a koulích, které lehounce tiskla mezi zuby.

Její neuvěřitelné kozy se tikly k mým stehnům a jako kamínky ztvrdlé bradavky, něžně drásaly mou kůži na nich. Pak najednou pustila můj zadek a oběma rukama ty melouny podebrala a pozvedla vzhůru.

Zmizel mezi nimi úplně celý. Chytla mě za ruce, kterými jsem jí svíral ramena a přesunula je na kozy. Sperma mi bublalo snad i v uších a konec se nezadržitelně blížil. V tom mě od sebe odstrčila. Píča jí mokvala jak naražený hlubiný vrt.

Šťáva vzrušení jí tekla po stehnech a na gauči už tvořila obrovskou louži……. Voněla chtíčem a rozkoší…….. Poštěvák měla ztopořený, nalitý krví a při každém dotyku mého jazyka sebou škubla, jako by dostala ránu elektrickým proudem. Nejdřív jsem jen tak lehce přejížděl jeho vrcholek a občas sklouzl po celé jeho délce až hluboko mezi pysky. Pak jsem změnil taktiku. Rozhodl jsem se jí vydráždit k nepříčetnosti. Můj jazyk opustil poštěváček a vydal se po zvarhanělých pyskách na průzkumnou cestu kolem její kundy.

Její tělo se nekontrolovatelně roztřáslo. Chytla mě za vlasy a přitáhla zpátky k poštěváku. Zamířil jsem k ž id li, na kterou jsem si položil prádlo, než jsem vyrazil do koupelny……. Takhle nalítnout……chtěl jsem se od ní něco naučit……..

Začal jsem se oblékat a v hlavě jsem měl pěknej zmatek. Vždyť chtěla píchat……celá se na to třásla….. Povídka je bez gramatických oprav a editačních zásahů. Pochází z volně dostupných zdrojů na internetu. Pokud víte, že porušuje autorský zákon, napište nám, aby mohla být zjednána náprava. A samozřejmě mnoho dalších českých zralých paniček a mamin , které neustále přibývají. Když jsme tento projekt rozjížděli, nemysleli jsme si, že je u nás tolik nadržených zralých ženských v těch správných letech.

Podívejte se sami, třeba mezi nima poznáte svojí maminku, manželku, přítelkyni či partnerku na psí knížku, sousedku a třeba i svojí nadřízenou, do které by jste nikdy nic podobného neřekli. Zralé paničky, maminy a ženský čekají jenom na vás , jejich kundy a prdelky potřebují tvrdý sex v podání vašich ocasů. Fan club sexu českých amatérek České amatérky předvádí sex doma bez příkras na erotických fotografiích a na autentickém domácím porno videu.

Lenka a Honza, manželé z Prahy Erotické stránky plné vášnivého sexu i hezkých erotických fotografií tohoto manželského páru z Prahy. Studentka Sylvie z Olomouce Sylvie studuje v Olomouci a ráda se věnuje i sexu, který má velmi ráda. Zde se můžete podívat na nabídku. Amatérky a jejich sex doma Sex doma z českých ložnic zachycený na erotických fotkách a domácím porno videu najdete jedinečně na tomto webu. Učitelka Petra z Českých Budějovic Na svých stránkách píše o sexu bez tabu a odhaluje v celé nahotě svůj erotický život na domácím porno videu.

Ukradená videa Ukradená videa českých zralých žen, paniček, mamin i mladých studentek  ze sociálních sítí, e-mailů a domácích počítačů. Amatérky z Čech i Slovenska Možnost hostingu pro amatérské erotické stránky věnované sexu doma a erotické fotografii.

České amatérky Stránky věnované erotické fotografii. Najdete zde zralé ženy, paničky, maminy, ale i mladé dívky, z nichž vyzařuje žhavý sex. Sex studentek z Hradce Králové Mladé studentky z Hradce Králové si při studiu užívají i divokého sexu. Jejich erotické stránky přináší důkazy. Voňavé kalhotky zralé ženy.

Erotika zralé paničky Lenky. Amateurs - homemade porn. Týdenní a denní horoskopy, články na téma astrologie a esoteriky a odborná pomoc v esoterické poradně, kde Vám poradí a pomohou zkušené astroložky a kartářky. Intimní erotický deník vysokoškolačky Anety, ve kterém popisuje své sexuální zážitky. Tisíce freefoto galerií a sexseznamka. Zavolej mi a buď moje hračka, mám ráda lehčí i tvrdší sado maso. Budeš klečet u mých nohou a prosit o další výprasky.

Zaměřuji se také na foot fetish a ráda zmučím tvé tělo voskem. Mám také velkou sbírku převleků a uniforem a ráda hraju různé dominatní role. Freevideo Freefoto - porno videa a fotky. Sex po telefonu Erotické povídky. Freevideo a freefoto v číslech Celkem freevideo , freefoto Tento měsíc 85 freevideo, 0 freefoto Poslední aktualizace: Flirt a sex seznamka.

Erotické priváty a escort servis. Zrzatá mamina a její stříkající kunda. Nejdřív prst a pak celá dlaň v kundě zralé coury. Sex po telefonu je pro starší 18 let.

Peludas gratis porno joven follada romantica enanas coño peludo videos xxx 18 cunnilingus mangas porno gratis porno de porno transexuales videos de coño sexi porno gratis de tetonas videos porno gai pollas videosdesexogratis xxx corrida anal gratis lesbianas videos porno free pono duro gratis en cordoba videos videos gratis negras peludas follando ver videos porno madura tube tetona masturbandose muy putas rubias vidios maduras pelis x video porno videos x maduras videos potno gratis diario mamando pollas enormes follando gratis xxx gratis folladas masaje xxx videos xxx trio con videos porno lesbicos mujeres en playas nudistas follando vidios xx porno gratis videos porno vidios por webcam sex tube porno tias con viejas muy gordas videospornoxxx videos porno manga hentay en español hd videos amateur putas porno rubias maduras maserati xxx gratis porn massage porn videos porno gratis estrellas del sexo videos porno de pies videos eroticos de travestis follar con embarazadas videos porno sexo xxx mujeres gordas follando xxx maduras porno chicos porno xl tube lesbianas haciendo el culo polla cumloader xxx xxx rubias fontanero tetudas chicos mujeres chupando pollas grandes lamida de porno en español gratis videos xxx videos x lesbianas tias masturbandose follando cachondas xxx tube hd mujeres maduras cachondas las mejores videos porno sado videos cumloader español videos sexo anal duro corrida anal extremo chicas sexys porno putas tetonas follando vídeos xxx 18 porno geys abuelas franceska jaime videos porno en casa calientes chicas sexo brandy aniston follar por dinero torbe porno eyaculacion femenina porno espa vidios pornos gratis chicas peludas xxxporno porno.

con polla videos de enanas porn videos sexo video porno de chicas haciendo pajas corridas en accion videos coños peludos gratis porno maduras calientes peliculas xxx muy putas videos porno sexo maduras x amater sexso porno travesti gratis sexsogratis muyputas teen porn hd teen anal videos de soltera videos eroticos lesvianas gratis tetas travestis gratis porbo sexo anal duro corrida sexo amateur porn porno x videos videos porno sensuales follando pollas calientes negra sexo grati tori black hd super tetonas negras mamando xxx trio sasha grey xxx videos porno lesbianas gratis gigi love sexo con chicas sex tube porno biejas follando con jovenes ver vídeos porno gei penetracion vaginal penes de sexo duro gratis porno tias buenas mamadas maduras sex porn abuelas follando con sexo video bdsm extremo corrida vaginal chicas corriendose lesvianas jovenes lesvianas sexo gratis maduritas porn vids ama de mujeres en grupo nuria porno con maduras follando con maduras porno sado porno 18 porn hentai video porno abuelas sex free video porno porn videos de mujeres videos porno columber en castellano sexo con mujeres tocandose moras xxx tias cachondas tias follando videos porno gratis en playas nudistas porno gratis de colegialas porno amateur porn chicas negras desnudas virgenes ver peliculas porno españoles coños maduritas videos porno de actrices porno tetonas fetichismo pies videos porno tube lesbianas tetas gordas tetonas videos putas gratis abuela follando maduras x videos porno viejas videos porno actrices porno casting pornos gratis sexo mujeres viejas lesbianas negras cachondas videos de coños eyaculando videos trios de mujeres masturbandose porno anal videos de sexo conchas peludas vidios pornos de coños peludos pillados haciendo porno latino toro pprno trios mangas hentai maduras.

con su boca porno bisex buscar videos porno hd ver sexo peludas xxxporno porno. con embarazadas xxx mujeres tetonas x de viejas maduras ver videos de despedidas de vídeo xxx hentai porno maduritas tetonas follando madres follando jovenes peludas videos de orgias de parejas amater es.