Velky cecky zarostle kundy

velky cecky zarostle kundy

Chvílu sa pokůšala rajtovať, aby jí píča trochu povolila a mohla sa napasovat pořádně. No v tom to na ňu příšlo, začla ječáť, skučela jak meluzína a došlo to aj na mňa lebo jsem ho mjél jak ve svěráku. Vylítl ze mňa snad kýbl, nebo trochu vjecej. Ani nebýl čas se zeptát, kam s tím nadělením a tož sem to fláknul všecko do ní a vystříkal jí píču. Dychčála, čučela na zaprasenú píču a pak jej došlo, že nic nebere.

Ta byla raz dva střízlivá, jak farář. Na dvoře si ju pod studňů opláchla a prej ať sa modlím… Mjél sem lufta, co kdybych ju zbúchnul. Firmu sice má, ale o průser sem nestál. Máni už nepokrytě svítily oči, jako kocourovi před miskou smetany, kunda ji svrběla, tlumiče vášní nasávaly rosu vzrušení. Šupina dožvýkával jitrnici a dvěma hlty dopil čaj s rumem. Vem si jich a nadělej z nich dráčky, šak ty jich umíš perfektně. Potřebuju tam z povalu sundať loňské seno pro koňa, krávu a králíky.

Už ho tam moc nejni, ale mosím poklidit hůru na letošní úrodu. Mám posečené, dneskaj odpoledne to poobracám a zítra jak doschne rosa na lůce, tož to hodím do mandela. Kdyby pršálo… A potřebovála bych promazať kola na žebřiňáku, ať mně nevrzgájů. Dědek pak fňágá, že to mosí poslůchať. Stejně je divné, že má ušiska jako čokl a slyší co se kde šustne. Dobře věděla, že jí pomoc neodmítne, ovšem očekávala, že ho zlomí k údržbě jiného zařízení. Toho, co se maže samo. Nemám navařené, třeba ňa dáš něco do huby.

A s dědkem si domluvíme karban, když ho ty paprče tak svrbjá. Posledně ňa v mariášu obrál, jak malýho Ferdu, pajtáš jeden. Máni poskočilo srdce radostí. Do mlýna to bylo, co by kamenem dohodil, nějakých tři sta metrů, ale už se jí v hlavě rozjel program, jak to zaonačit, aby ji ten kus pořádného čuráku , který si představovala v Šupinových kalhotech, protáhl kundu.

Kolem mlýna se pásly husy, v náhonu kačer zrovna provětrával kloaku kačeně, pes je vítal radostným ňafáním. Mlynář seděl ve stínu na zápraží, bafal ze své porcelánky a přivítal se s rybářem pokynutím rukou.

Né jak ty tvoje cigaretle. Beztak seš rád, že Máňa z teho nadělá baštu. Nemožeš furt cpáť do teřicha enem špek a uzené, býl bys jak dýňa. Šak se to umyje a možeš zasej zadělávať těsto. Já nemožu skákať kolem hospodářství a ešče kolem tebjá. Šupino, poď, ukážu tě ten žebřiňák a v hentom kamrlíku je vercajk, kdybys něco potřebovál. Zavrzala vrata do stodoly. Přivítalo je šero a krásný chládek. Šupinovi se zatmělo před očima, v kalhotech zahučel hurikán, ocas bouřil.

Zíral na píču , snaživě nastrčenou téměř až k jeho čumáku. Mlynářka koutkem oka pozorovala, zda se lest daří, ale stále se naoko strašně zajímala o žebřiňák. Rafl ji za krásně kulaťoučký zadek, prohrábl píču , která okamžitě otevřela stavidla.

Rychlost s jakou si spustila sukni na zem byla obdivuhodná. Poklekla a rázem měl Šupina kalhoty na kotnících. Chrčela chtíčem, rudo před očima, když se před jejím obličejem napružil pořádn ý čurák s koulem a jako pomeranče, rvala ze sebe blůzku… Vyvalily se kozy jako vozy, pevné, mírně prověšené balóny s tmavě růžovými koláči dvorců. Lapla po ocasu jako hulán po šavli a už se jí dělaly boule za ušima, jak vykuřovala čuráka. To sem ešče neviďél, taků nádheru.

Než stačil jakkoliv zareagovat, pytel se smrskl, koule přitáhly k tělu a spermobanka pustila dávku do snaživé tlamičky. Rozkuřovačka musela čtyřikrát polknout, než se příval mlíčí zastavil, ovšem neunikla jí ani kapička vzácné tekutiny. Šťáva z kundy vzrušením tekla po stehnech, tvář znachověla předchozím snažením. Šupina zvedl mrdalenku do náruče, kopl sukni na hromádku sena vedle žebřiňáku, druhou nohou ji rozhrnul a na ni pleskl s mlynářkou.

A pomálu, lebo ňa ten tvůj čurák rozšklbne. Pomalými strky se snažil dostat do stažené píči , kňučela, částečně bolestí, částečně touhou, ale statečně pojímala onen ohromný kus čuráka do svého těla.

Cítila, jak se roztahuje kunda na hranici možností, čurák zajíždí hlouběji a hlouběji, až se jí tmělo před očima. Kunda se uvolňovala a její majitelka pilně smáčela ocas. Po pár přírazech čurák dorazil na dno píči , na Máňu dolehl první orgasmus. Vyšponovala se do oblouku, zakvílela, pořádně se narazila na ocas a odpadla. Šupina také dojížděl své finále. Pravou tlapou pod prdelkou si Mařku přišukával.

Na tu už přicházel druhý orgasmus. S razancí důlní vrtné soupravy a s funěním statného kňoura vrážel do promazané píči svého čuráka.

Stáhl hýždě, jeho milenka vytřeštila oči díky tlaku semene, které jí vystříkalo kundu , zaskučela v druhém orgasmu a zvadla. Čurák ztrácel svou mužnost a zbaběle měkl. Milenec také popadal dech s hlavou na jejích melounech. Pomalu se vraceli do reality. Venku zarachotil okov na studni. Staroch oplachoval očištěné ryby. Šupina schovával upatlaného čuráka do kalhot s výrazem krásné blaženosti. To bylo jiné kafe, než drandit ocas vlastní pravačkou.

Nejraději by sebou sekl na pomačkanou hromádku sena a zdříml si. Vstával před třetí hodinou a bylo skoro poledne. Tys tam v tej stodole snáď aj umřéla, né???

Sluníčko ji uhodilo do upocené tváře a ona, upravujíc si sukni, si vyzvedla ryby od táty a zmizela v kuchyni. Žebřiňák se rozjel bez skřípotu a kupodivu docela lehce. Dva roky nebýla Mařka schopná sem někeho dostať, ať se na to podívá. Šak dyby býl Josef na svjétě, držál bys klapajzňu a ani bys nepíp, lebo bys nedostál do koryta ani otruby.

Krkovicu se zelím… šak je sobota a né neděla. Seno bylo suché jako troud a tak ho nakládali přímo na žebřiňák. Zbytek do mandelů a přikrývali plachtou proti dešti. Práce rychle ubíhala, takže se brzo vraceli s velkou hromadou sena do mlýna. Koník už zřejmě znal všechny činnosti z paměti, protože se bravurně před stodolou zatočil, počkal až mu otevřou vrata a s žebřiňákem profesionálně zacouval.

Máňa ho odpřáhla, zavedla do stáje, napustila čistou vodu do žlabu a do stání pořádný kopec čerstvého sena za odměnu. Jen co skončila s ustájením, zablesklo se a pořádně zahřmělo. Drůbež už byla dávno na dvorku, zavřela branku a z lednice na chodbě vzala pomocnikovi, který ve stodole házel seno na poval, studené pivo. Koziska se jí dmula a kunda ronila rosu. Takové nadělení…Tři roky si honí kundu sama a teď hned dva šťouchy za jeden den.

Šupinovi stál čurák jako svíce, Máňa nevěřícně zírala zblízka na býčí ocas. Třásla se jako osika a když jí ještě promnul prs a a bradavky , zakvílela a odpravila se. Necítila, jak ji seno kouše do zad a prdelky , poddávala se drancování kundy. Ocas nalitý k prasknutí se bořil do píči o poznání lehčeji než před obědem. Opatrně, aby jí neublížil, se prošoustával k děloze. Tentokrát už žádnou bolest necítila, jen rozkoš.

Kun da vyplněná na doraz tekla a tekla, vnímala jen slast a několik orgasmů málem k omdlení. Šupina funěl, plenil jí píču seč se do něj vešlo. S řevem vystříkal vše co se stihlo od dopoledního šoustu nastřádat a padl unaveně na kyprá koziska.

Aby ji nerozmáčkl, překulil se vedle a oddychoval. Začali vnímat nádhernou vůni čestvého sena a také nepříjemné píchání a kousání, no zkrátka jak to seno umí. Dyť si musél věděť, že nikoho nemám. A abych si nacpála do baráka dalšího opilca, tož to by ňa snáď muséla nalískať aj ta bříza u řeky, že su hlupaňa.

Ony chců takové ty sladké řečičky co nic neřešijá a sú leda k hovnu, ale ani nevíš kolikrát sem se oblíznul jak kocůr, když jsem nésl fišle do mlejna a tys tady lítala po dvoře polonahá. Dobře si čula, že když na ňa ukážeš tu svoju píču , že to neustojím. Šak sem robu nemjél od tej mladej Pečenkovej. Víš jak se včilkaj cítím? Bouřka venku nabírala na síle, začaly padat kapky jako pětikačky.

Přece nebudu létat po venku nahatý. A sem dozadu není viděť. Spustil se opravdový liják. Blesky křižovaly oblohu a rachot hromu,který následoval téměř ihned po záblesku, dával tušit, že bouřka je přímo nad nimi. Stáli, krytí stodolou a déšť z nahých těl smýval prach, pot a únavu.

Při každém dalším záblesku vynikala pěkná, souměrná postava mlynářky, která se rozběhla k náhonu. Víš jak bude teplá voda? Chytil ji do náruče, vynesl z vody a až ve stodole postavil na zem. Já nésu žádnej princ z pohádky.

Ale roba si jako lusk, já podělat prácu umím, nechlastám, tož by nám to mohlo aj klapnůť. A s dědkem vymetu mlýnicu, enem něco blbého kvákne, nebo bude na tebe hučáť. Dyť ně říkál, že na tebe du blbě. Že ty si tvrdý chlap a na naše babské fígle nereaguješ. Pár kapek ještě spadlo a čistý vzduch voněl ozónem. Selka, pořádně vyš ukaná a vykoupaná s chutí odebírala na povalu seno a za chvilku bylo hotovo. To bude teplé jak kozí chcanky.

Šupina stáhl na dva hlty půl flašky a podal ji zpátky na poval, aby se i ona mohla napít. Dědek se došoural do stodoly, pochválil pracanty a když slyšel, že Šupina bude spát ve mlýně, zašklebil se a odpověděl: Já sa okůpu první a nachystám něco za škraň.

A jestli nebudu mít teplů vodu, že by sa v něj dalo pařit prase, tož na mariáš zapomeň. Sme s Máňů nadělaní, takžej radšej zalézneme do betle.

Za ním vyletěla náhradní pláňka do žebřiňáku. Máňa vykoupaná, zrůžovělá, si prozpěvovala a kladla na stůl kulatý bochník domácího chleba, talíře s okurkami, uzenou bočinou, špekem, sklenici s hořčicí, kečupem a misku se strouhaným křenem.

Dědek se dral ke stolu, jako kdyby týden nejedl. Šak si pamatuju, jaks loni u Luciféra sežrál šecek ovár, co mu zbýl ze zabíjačky.

Půl štrycle chleba, křenisko jako nohavicu a flašku oharek k temu. Sem dělal dvanásť hodín bez oběda, lebo sme byli v lesu klásť kabély a hovno nám dovézli. Bleskově ho uklidila do špajzu. Něják moc dobře tě šla posledně karta. Estli máš s Pečenků něco nachystané, nějaké šméčko, tož skončíte v tom náhoně oba dva. Minule byl rybář mírně opilý, takže ho vzal na hůl. Decentně se vytratil do síně k telefonu volat Pečenkovi, aby vzal nové karty z domu. O vodu z náhonu za košilí a ve spodkách nestál ani náhodou.

Cítil, že by mu švindl čili šméčko Šupina těžko odpustil. Mařka uklízela ze stolu, utřela ho od mastnoty, která mlynáři kapala z huby a natáhla čistý ubrus. Před chlapy postavila vychlazené pivo a Šupinovi vlepila pusu za ucho.

Štěkání psa signalizovalo příchod hosta. Pečenka byl ve věku něco mezi životem a smrtí. Osm křížků na hřbetě bylo na jeho chůzi znát, ale oči prozrazovaly čilého ducha. Při jeho seschlé figuře a výšce něco kolem stošedesáti centimetrů vypadal vedle něho jako David vedle Goliáše.

Hodil na stůl zbrusu nový balíček karet a posadil se. Dědku, kde máš ty minulé karty, co sme s nima hráli? Mlynář zesinal a Pečenka se raději díval bokem. Sa ti to minule hrálo, pajtášu nanicovatý. Včíl bych sa mjél zvednůť, kopnůť vás oba do řiti až vletíte do náhonu a do smrti s váma nehráť. Tož to sa robí kamarádovi?

Zmiju sem si chovál na břuchu tolik lét. Z kuchyně voněly rybí dráčky, jak je mlynářka odborně smažila, skládala ještě teplé do pětilitrové sklenice a zavoněl octový lák. Včíl sem já obrál vás o třicet kaček, švindlíři. Nende mi o ty prachy, ale o hru a máte to u mňa skované jako v trezóru.

Pečenka se rozloučil a odjel, mlynář uklidil karty a vytratil se do své ložnice. Mařka pozhasínala, zamkla a táhla amanta do ložnice. Široká manželská dvojpostel zastlaná pořádnými peřinami působila na oba jako magnet. Mně by se včíl postavil akorát palec u nohy.

Kuřata budeš pak vyrábjat ty? Ztěžka se zvedl, protáhl záda až mu v nich křuplo a zamířil na záchod. Po skončené proceduře se opatrně vplížil pod peřinu, aby oddechující Mařku nevzbudil a nebyl nucen k časnému šoustu, chtěl si ještě chvíli pospat. Ta jen něco ze spaní zabručela a podvědomě si zase lehla na jeho hrudník. Usnul jako ten příslovečný pařez.

Mlynářka se probrala asi za půl hodiny, mrkla na obstarožní hodiny na zdi a potichoučku zanaříkala: Něco jí stříkl rovnou do krku a zbytek mu tekl po čurákovi z její pusinky ven na koule. Držel jsem jí hlavu a po chvíli řekl, už budeš hodná?

Olízej mu ho do sucha. Poslechla a pěkně mu ho očistila. A teď si s nima zašukej. Pojď sem holka, na mě už to jde, řekl jeden. Klekni si, zvedni si kozy, otevři pusinku a jen mi jazykem olizuj žalud. Strčil jí do pusy žalud a vyhonil si ho tam. Teklo jí to do pusy, po krku, do žlábku mezi kozy. Chvíli si ho nechal olizovat, pak vzal tu její blonďatou hřívu a utřel si ho do sucha. Klečela tam, celá ulepená od mrdky, olizovala si rty a bylo vidět, že si to ponižování pořádně užívá.

Tak které prase půjde další, zeptala se? Chlápek rozvalený na gauči řekl, tak třeba já, ty malá čubko. Pojď, nasedni mi na něj. Monika došla k němu, a v širokém rozkroku se postavila zády k němu a nad něj. Chlápek jí ho tam, v polosedě, pololeže zasunul a začal kmitat prdelí nahoru a dolů. Monika jen rozkročená stála a držela. Za chvíli už stříkal a z kundy mu na koule teklo semeno.

Ani jí nemusel říkat a sama ho po chvíli vytáhla a olízala. Další se ozval, že se mu to líbilo a že to chce taky tak. Nakonec jich takhle nechala zašukat pět. Šestému už tam čurák lítal úplně volně a tak povídá, že to je k ničemu, že má tu díru tak projetou a vystříkanou, že už vůbec nic necítí. A co bys chtěl ty prase, šukat mě do prdele?

Zeptala se Monika, ale spíš naštvaně, než aby to myslela vážně. To je nápad, chytil se toho. Tak na to zapomeň ty prasáku. Dělej na čtyři a vystrč prdel. Neee, do zadku né, křičela Monika, ale po zatáhání za vlasy šla poslušně na čtyři a pěkně se prohnula v zádech, až se jí roztáhli půlky a všem ukázala svůj luxusní análek.

Měla ho mokrý od mrdky a chlápek co ji neúspěšně šukal do kundy, měl ocas taky celý slizký od semene, takže se s ničím nezdržoval a rovnou jí ho tam strčil. Prohnula se v zádech ještě víc, chlápek ji chytil za vlasy a mrdal ji do prdele, jak to šlo. Monička si to užívala tak hlasitě, až to bylo nepříjemné, takže jeden chlápek vstal a strčil ji ho do pusy. Monča ho hned spolkla a nechala se od něj šukat do krku, jako by to byla kunda. Věděl jsem, že je to její specialita a málokterá to zvládne.

Ale chlapi jen čuměli, když jí ten mrdák začal ejakulovat rovnou do krku a ona ani nezakašlala. Dalších pár si to chtělo vyzkoušet a taky v zadku se jich už několik vystřídalo a vystříkalo. Já jsem poprvé vystříkal kundu paní dudové a přitom jsem jí pořádně mačkal cecky a kousal bradavky. Monča to po očku pozorovala a užívala si to. Dal jsem si pauzu a paní dudová ležela na zádech s roztaženýma nohama a hladila si kundu a roztírala v chlupech semeno, které z ní teklo.

Monča využila střídání čuráků a klekla jí mezi nohy a začala ji lízat. Měla přitom nastavenou prdel i kundu pro všechny zájemce, čehož bylo hned využito. Paní dudová si přitáhla kolena na kozy a nechala si olizovat prdel. Pak Monče řekla ať si lehne na záda, čapla si nad ni, roztáhla si prsty tu svou chlupatou kundu a nechala vytéct zbytek semene do Moniččiny pusinky.

Pak zkusila zatlačit víc, ale dosáhla jen toho, že jí pochcala celou pusinku. Když to viděl ten, co Monču zrovna mrdal a viděl, jak se Monča olizuje a chytá co nejvíc do pusy, tak ho to tak dostalo, že jí hned vystříkal kundu. Mě to taky vzrušilo, takže jsem popadl paní dudovou a posadil si ji tou její pochcanou kundou na ptáka. Chvíli jsem si užíval, její jízdu s mokrými chlupy na mém čurákovi, ale pak jsem ji sundal, dal ji na čtyři a strčil jí ho rovnou nad obličejem Moniky do zadku.

Začal jsem přirážet až po koule a paní dudová se znovu počůrala. Něco ji steklo po stehnech a do vlasů Moničky, ale hlavní proud Monči zasáhl kozy, bříško a kundu, kterou jí mrdal další chlápek. Já se za chvíli udělal, nechal si olizovat od paní dudové ptáka. Monča jí zatím lízala zezadu kundu a prdelku.

Pak si Monča sedla na zem, honila si kundu a čekala, co bude dál. Dva chlápci se šli vychcat na zahradu a Monča se, na ně zálibně dívala. Každý z nich si ve svém proudu umyl ruce, čuráka a koule. Pak vešli dovnitř a poručili jí, ať jde hezky na čtyři.

...

Lapla po ocasu jako hulán po šavli a už se jí dělaly boule za ušima, jak vykuřovala čuráka. To sem ešče neviďél, taků nádheru. Než stačil jakkoliv zareagovat, pytel se smrskl, koule přitáhly k tělu a spermobanka pustila dávku do snaživé tlamičky. Rozkuřovačka musela čtyřikrát polknout, než se příval mlíčí zastavil, ovšem neunikla jí ani kapička vzácné tekutiny. Šťáva z kundy vzrušením tekla po stehnech, tvář znachověla předchozím snažením. Šupina zvedl mrdalenku do náruče, kopl sukni na hromádku sena vedle žebřiňáku, druhou nohou ji rozhrnul a na ni pleskl s mlynářkou.

A pomálu, lebo ňa ten tvůj čurák rozšklbne. Pomalými strky se snažil dostat do stažené píči , kňučela, částečně bolestí, částečně touhou, ale statečně pojímala onen ohromný kus čuráka do svého těla. Cítila, jak se roztahuje kunda na hranici možností, čurák zajíždí hlouběji a hlouběji, až se jí tmělo před očima.

Kunda se uvolňovala a její majitelka pilně smáčela ocas. Po pár přírazech čurák dorazil na dno píči , na Máňu dolehl první orgasmus. Vyšponovala se do oblouku, zakvílela, pořádně se narazila na ocas a odpadla. Šupina také dojížděl své finále. Pravou tlapou pod prdelkou si Mařku přišukával. Na tu už přicházel druhý orgasmus. S razancí důlní vrtné soupravy a s funěním statného kňoura vrážel do promazané píči svého čuráka. Stáhl hýždě, jeho milenka vytřeštila oči díky tlaku semene, které jí vystříkalo kundu , zaskučela v druhém orgasmu a zvadla.

Čurák ztrácel svou mužnost a zbaběle měkl. Milenec také popadal dech s hlavou na jejích melounech. Pomalu se vraceli do reality. Venku zarachotil okov na studni. Staroch oplachoval očištěné ryby. Šupina schovával upatlaného čuráka do kalhot s výrazem krásné blaženosti. To bylo jiné kafe, než drandit ocas vlastní pravačkou. Nejraději by sebou sekl na pomačkanou hromádku sena a zdříml si.

Vstával před třetí hodinou a bylo skoro poledne. Tys tam v tej stodole snáď aj umřéla, né??? Sluníčko ji uhodilo do upocené tváře a ona, upravujíc si sukni, si vyzvedla ryby od táty a zmizela v kuchyni. Žebřiňák se rozjel bez skřípotu a kupodivu docela lehce. Dva roky nebýla Mařka schopná sem někeho dostať, ať se na to podívá. Šak dyby býl Josef na svjétě, držál bys klapajzňu a ani bys nepíp, lebo bys nedostál do koryta ani otruby. Krkovicu se zelím… šak je sobota a né neděla.

Seno bylo suché jako troud a tak ho nakládali přímo na žebřiňák. Zbytek do mandelů a přikrývali plachtou proti dešti. Práce rychle ubíhala, takže se brzo vraceli s velkou hromadou sena do mlýna. Koník už zřejmě znal všechny činnosti z paměti, protože se bravurně před stodolou zatočil, počkal až mu otevřou vrata a s žebřiňákem profesionálně zacouval.

Máňa ho odpřáhla, zavedla do stáje, napustila čistou vodu do žlabu a do stání pořádný kopec čerstvého sena za odměnu. Jen co skončila s ustájením, zablesklo se a pořádně zahřmělo.

Drůbež už byla dávno na dvorku, zavřela branku a z lednice na chodbě vzala pomocnikovi, který ve stodole házel seno na poval, studené pivo. Koziska se jí dmula a kunda ronila rosu. Takové nadělení…Tři roky si honí kundu sama a teď hned dva šťouchy za jeden den. Šupinovi stál čurák jako svíce, Máňa nevěřícně zírala zblízka na býčí ocas. Třásla se jako osika a když jí ještě promnul prs a a bradavky , zakvílela a odpravila se. Necítila, jak ji seno kouše do zad a prdelky , poddávala se drancování kundy.

Ocas nalitý k prasknutí se bořil do píči o poznání lehčeji než před obědem. Opatrně, aby jí neublížil, se prošoustával k děloze. Tentokrát už žádnou bolest necítila, jen rozkoš. Kun da vyplněná na doraz tekla a tekla, vnímala jen slast a několik orgasmů málem k omdlení. Šupina funěl, plenil jí píču seč se do něj vešlo. S řevem vystříkal vše co se stihlo od dopoledního šoustu nastřádat a padl unaveně na kyprá koziska. Aby ji nerozmáčkl, překulil se vedle a oddychoval.

Začali vnímat nádhernou vůni čestvého sena a také nepříjemné píchání a kousání, no zkrátka jak to seno umí. Dyť si musél věděť, že nikoho nemám. A abych si nacpála do baráka dalšího opilca, tož to by ňa snáď muséla nalískať aj ta bříza u řeky, že su hlupaňa.

Ony chců takové ty sladké řečičky co nic neřešijá a sú leda k hovnu, ale ani nevíš kolikrát sem se oblíznul jak kocůr, když jsem nésl fišle do mlejna a tys tady lítala po dvoře polonahá. Dobře si čula, že když na ňa ukážeš tu svoju píču , že to neustojím. Šak sem robu nemjél od tej mladej Pečenkovej. Víš jak se včilkaj cítím?

Bouřka venku nabírala na síle, začaly padat kapky jako pětikačky. Přece nebudu létat po venku nahatý. A sem dozadu není viděť. Spustil se opravdový liják. Blesky křižovaly oblohu a rachot hromu,který následoval téměř ihned po záblesku, dával tušit, že bouřka je přímo nad nimi.

Stáli, krytí stodolou a déšť z nahých těl smýval prach, pot a únavu. Při každém dalším záblesku vynikala pěkná, souměrná postava mlynářky, která se rozběhla k náhonu. Víš jak bude teplá voda?

Chytil ji do náruče, vynesl z vody a až ve stodole postavil na zem. Já nésu žádnej princ z pohádky. Ale roba si jako lusk, já podělat prácu umím, nechlastám, tož by nám to mohlo aj klapnůť. A s dědkem vymetu mlýnicu, enem něco blbého kvákne, nebo bude na tebe hučáť. Dyť ně říkál, že na tebe du blbě. Že ty si tvrdý chlap a na naše babské fígle nereaguješ. Pár kapek ještě spadlo a čistý vzduch voněl ozónem. Selka, pořádně vyš ukaná a vykoupaná s chutí odebírala na povalu seno a za chvilku bylo hotovo.

To bude teplé jak kozí chcanky. Šupina stáhl na dva hlty půl flašky a podal ji zpátky na poval, aby se i ona mohla napít. Dědek se došoural do stodoly, pochválil pracanty a když slyšel, že Šupina bude spát ve mlýně, zašklebil se a odpověděl: Já sa okůpu první a nachystám něco za škraň. A jestli nebudu mít teplů vodu, že by sa v něj dalo pařit prase, tož na mariáš zapomeň.

Sme s Máňů nadělaní, takžej radšej zalézneme do betle. Za ním vyletěla náhradní pláňka do žebřiňáku. Máňa vykoupaná, zrůžovělá, si prozpěvovala a kladla na stůl kulatý bochník domácího chleba, talíře s okurkami, uzenou bočinou, špekem, sklenici s hořčicí, kečupem a misku se strouhaným křenem.

Dědek se dral ke stolu, jako kdyby týden nejedl. Šak si pamatuju, jaks loni u Luciféra sežrál šecek ovár, co mu zbýl ze zabíjačky. Půl štrycle chleba, křenisko jako nohavicu a flašku oharek k temu. Sem dělal dvanásť hodín bez oběda, lebo sme byli v lesu klásť kabély a hovno nám dovézli. Bleskově ho uklidila do špajzu. Něják moc dobře tě šla posledně karta. Estli máš s Pečenků něco nachystané, nějaké šméčko, tož skončíte v tom náhoně oba dva. Minule byl rybář mírně opilý, takže ho vzal na hůl.

Decentně se vytratil do síně k telefonu volat Pečenkovi, aby vzal nové karty z domu. O vodu z náhonu za košilí a ve spodkách nestál ani náhodou. Cítil, že by mu švindl čili šméčko Šupina těžko odpustil. Mařka uklízela ze stolu, utřela ho od mastnoty, která mlynáři kapala z huby a natáhla čistý ubrus. Před chlapy postavila vychlazené pivo a Šupinovi vlepila pusu za ucho.

Štěkání psa signalizovalo příchod hosta. Pečenka byl ve věku něco mezi životem a smrtí. Osm křížků na hřbetě bylo na jeho chůzi znát, ale oči prozrazovaly čilého ducha. Při jeho seschlé figuře a výšce něco kolem stošedesáti centimetrů vypadal vedle něho jako David vedle Goliáše. Hodil na stůl zbrusu nový balíček karet a posadil se. Dědku, kde máš ty minulé karty, co sme s nima hráli? Mlynář zesinal a Pečenka se raději díval bokem. Sa ti to minule hrálo, pajtášu nanicovatý.

Včíl bych sa mjél zvednůť, kopnůť vás oba do řiti až vletíte do náhonu a do smrti s váma nehráť. Tož to sa robí kamarádovi? Zmiju sem si chovál na břuchu tolik lét.

Z kuchyně voněly rybí dráčky, jak je mlynářka odborně smažila, skládala ještě teplé do pětilitrové sklenice a zavoněl octový lák. Včíl sem já obrál vás o třicet kaček, švindlíři. Nende mi o ty prachy, ale o hru a máte to u mňa skované jako v trezóru. Pečenka se rozloučil a odjel, mlynář uklidil karty a vytratil se do své ložnice. Mařka pozhasínala, zamkla a táhla amanta do ložnice.

Široká manželská dvojpostel zastlaná pořádnými peřinami působila na oba jako magnet. Mně by se včíl postavil akorát palec u nohy. Kuřata budeš pak vyrábjat ty? Ztěžka se zvedl, protáhl záda až mu v nich křuplo a zamířil na záchod. Po skončené proceduře se opatrně vplížil pod peřinu, aby oddechující Mařku nevzbudil a nebyl nucen k časnému šoustu, chtěl si ještě chvíli pospat.

Ta jen něco ze spaní zabručela a podvědomě si zase lehla na jeho hrudník. Usnul jako ten příslovečný pařez. Mlynářka se probrala asi za půl hodiny, mrkla na obstarožní hodiny na zdi a potichoučku zanaříkala: Včíl už stihnu leda hovno a budu létat jak husa na špagátě až do večera. Už jí přestalo vadit, že spoustu práce nestihne, naopak, těšila se na ranní mrd.

Přetahovala předkožku jeho čuráku , mazlila se rukou s o casem , který díky masáži ješte víc ztuhnul. Opatrně odhrnula naducanou peřinu a lapla čuráčka , spíš pořádného čuráka , do tlamičky. Šupina se začal vrtět, pomlaskávat a pak ho sen uvrhl do reality.

Čurák stál jako kukuřičný klas, medvědí tlapa prohrábla buclatou brázdičku, druhá pohladila a pomačkala vzdálenější kozenku a ústa se přisála na tu bližší. Máňa slastí vzdychla, kunda pouštěla rosu, srdce až v hrdle… Vztyčila se, nasedla a opatrně se napichovala na ocas. Majitel ocasu jen odfukoval blahem a opatrně přišukával do píči. Rozdivočená selka se dorazila až na konec o casu a zakňučela: Odpráskla se za pět minut.

Budoucí mlynář ji ponechal chvilku odpočinku, převrátil na záda a začal plundrovat růžovou píču podle svého. Ječela jako králík před ránou za uši, poctivě přirážela a Šupina sténal blahem. Hýždě se mu stáhly, jak snaživě vystřikoval semeno do píči , Máňa zakvílela v orgasmu a obrátila oči v sloup. Po tem půstu…" přimazlila se. Šupina vylezl za ní. Vytéklo ze mňa snáď půl kýbla mrdky. Dybych nebyla jalůvka, tož sem nastojistě oplodněná ráz dva. By mně zlézla kůža…" Staroch seděl na zápraží s porcelánkou v ústech, snaživě bafal a přivítal ho s úšklebkem: Co bych s ňů dělál?

Na stole zavoněla vajíčka na špeku, z půllitráků plných kávy se kouřilo. Málo ti skáču kolem zadku? Pustili se do jídla. Snáď to nebude rozfúkané.

Šak to byla bůřka, až sa střecha na stodole zdvihála," prohodil Šupina. Je tam teho ešče aspoň na čtyry fůry. A ty bys mjesto lapění s fajků ve fotélu mohl aspoň pomoct dohrabať zbytky.

Nachystaj Emíle vércajk, za čtvrť hodiny su zpátky," vykročil a dodal směrem k šklebící se porcelánce. Seno v dopoledním slunci omamně vonělo, mandele stály jako vojáci na přehlídce. Selka sypala drůbeži a prozpěvovala si, čuník v chlívku pomlaskával, kohout snaživě šoustal slepici, když dorazil zpět.

Zapřáhli koníka a vyrazili sklízet seno. Dvě fůry zmizely na povalu stodoly. Blížila se doba oběda a dědek při odpřahání koníka začal větřit vůni z kuchyňského okna. Už ňa hentén prach ze sena ožírá snáď na kosť," zahučel na dědka z povalu. Hovno vydržíš," kontroval mlynář. Šak vidím, kerak ti šňupák tancuje mazurku. Máňa zabouchala na poklici vařekou, znamení oběda. Šupina s rozběhem skočil do náhonu, tak jak byl oblečený do půl pasu, promnul ve vodě kalhoty a vylezl ven.

U stolu sundal mokré oblečení i s trenclama, vyždímal, kalhoty přehodil přes bránku a trencle oblékl zpět. Tys ju mosel párať jak cigáň duchňu.

Co sa ňa staráš o čuráka. Selka nalila vrchovaté talíře kulajdy, chlapi se pustili do žvance. Chytl jsem Moniku za vlasy a dovedl k nejbližšímu chlapovi. Ani jsem nijak nevybíral a vyšlo to na silnějšího 50tníka s tlustým, chlupatým pérem, obrovskýma koulema a velkým, mokrým, fialovým žaludem.

Klekni a otevři pusu. Ne, já nechci, bránila se. Zatáhl jsem ji za vlasy rovnou na toho čuráka. Jak byl celý mokrý, tak jí pěkně vklouzl do pusy. Začal jsem její pusinkou přirážet a ten po chvíli začal stříkat. Viděl jsem, že toho má fakt hodně. Něco jí stříkl rovnou do krku a zbytek mu tekl po čurákovi z její pusinky ven na koule.

Držel jsem jí hlavu a po chvíli řekl, už budeš hodná? Olízej mu ho do sucha. Poslechla a pěkně mu ho očistila. A teď si s nima zašukej. Pojď sem holka, na mě už to jde, řekl jeden. Klekni si, zvedni si kozy, otevři pusinku a jen mi jazykem olizuj žalud. Strčil jí do pusy žalud a vyhonil si ho tam. Teklo jí to do pusy, po krku, do žlábku mezi kozy. Chvíli si ho nechal olizovat, pak vzal tu její blonďatou hřívu a utřel si ho do sucha.

Klečela tam, celá ulepená od mrdky, olizovala si rty a bylo vidět, že si to ponižování pořádně užívá. Tak které prase půjde další, zeptala se?

Chlápek rozvalený na gauči řekl, tak třeba já, ty malá čubko. Pojď, nasedni mi na něj. Monika došla k němu, a v širokém rozkroku se postavila zády k němu a nad něj. Chlápek jí ho tam, v polosedě, pololeže zasunul a začal kmitat prdelí nahoru a dolů. Monika jen rozkročená stála a držela. Za chvíli už stříkal a z kundy mu na koule teklo semeno. Ani jí nemusel říkat a sama ho po chvíli vytáhla a olízala. Další se ozval, že se mu to líbilo a že to chce taky tak.

Nakonec jich takhle nechala zašukat pět. Šestému už tam čurák lítal úplně volně a tak povídá, že to je k ničemu, že má tu díru tak projetou a vystříkanou, že už vůbec nic necítí. A co bys chtěl ty prase, šukat mě do prdele?

Zeptala se Monika, ale spíš naštvaně, než aby to myslela vážně. To je nápad, chytil se toho. Tak na to zapomeň ty prasáku. Dělej na čtyři a vystrč prdel. Neee, do zadku né, křičela Monika, ale po zatáhání za vlasy šla poslušně na čtyři a pěkně se prohnula v zádech, až se jí roztáhli půlky a všem ukázala svůj luxusní análek.

Měla ho mokrý od mrdky a chlápek co ji neúspěšně šukal do kundy, měl ocas taky celý slizký od semene, takže se s ničím nezdržoval a rovnou jí ho tam strčil. Prohnula se v zádech ještě víc, chlápek ji chytil za vlasy a mrdal ji do prdele, jak to šlo.

Monička si to užívala tak hlasitě, až to bylo nepříjemné, takže jeden chlápek vstal a strčil ji ho do pusy. Monča ho hned spolkla a nechala se od něj šukat do krku, jako by to byla kunda. Věděl jsem, že je to její specialita a málokterá to zvládne. Ale chlapi jen čuměli, když jí ten mrdák začal ejakulovat rovnou do krku a ona ani nezakašlala. Dalších pár si to chtělo vyzkoušet a taky v zadku se jich už několik vystřídalo a vystříkalo.

Já jsem poprvé vystříkal kundu paní dudové a přitom jsem jí pořádně mačkal cecky a kousal bradavky. Monča to po očku pozorovala a užívala si to. Dal jsem si pauzu a paní dudová ležela na zádech s roztaženýma nohama a hladila si kundu a roztírala v chlupech semeno, které z ní teklo. Monča využila střídání čuráků a klekla jí mezi nohy a začala ji lízat.

Měla přitom nastavenou prdel i kundu pro všechny zájemce, čehož bylo hned využito. Paní dudová si přitáhla kolena na kozy a nechala si olizovat prdel. Pak Monče řekla ať si lehne na záda, čapla si nad ni, roztáhla si prsty tu svou chlupatou kundu a nechala vytéct zbytek semene do Moniččiny pusinky.

Pak zkusila zatlačit víc, ale dosáhla jen toho, že jí pochcala celou pusinku. Když to viděl ten, co Monču zrovna mrdal a viděl, jak se Monča olizuje a chytá co nejvíc do pusy, tak ho to tak dostalo, že jí hned vystříkal kundu. Mě to taky vzrušilo, takže jsem popadl paní dudovou a posadil si ji tou její pochcanou kundou na ptáka.

Chvíli jsem si užíval, její jízdu s mokrými chlupy na mém čurákovi, ale pak jsem ji sundal, dal ji na čtyři a strčil jí ho rovnou nad obličejem Moniky do zadku.

Žebřiňák se rozjel bez skřípotu a kupodivu docela lehce. Tak jo, ale vytáhni mi ho a pořádně olízej. Šak jsem ten hromosvod co nosí v gaťách viďél," neodpustil si mlynář jedovatou poznámku. Mařka pozhasínala, zamkla a táhla amanta do ložnice. Rafl ji za krásně kulaťoučký zadek, prohrábl píčukterá okamžitě otevřela stavidla. ČESKÉ PANIČKY EROTICKE SLUZBY BRNO

LESBA CZ SEX BENEŠOV

Swingers brno velka kunda

: Velky cecky zarostle kundy

Velky cecky zarostle kundy A teď si s nima zašukej. S ženskýma to niják nedovedu, jak sem mjel poznáť, že bys byla svolná a chcela by si mrdat. Včíl sem já obrál vás o třicet kaček, švindlíři. Priváty Praha a escort agentury. Dva roky nebýla Mařka schopná sem někeho dostať, ať se na to podívá.
NAHE FOTKY ZEN SEZNAMKA OLOMOUC Monča jí zatím lízala zezadu kundu a prdelku. Monča si ještě chvíli honila kundu a pak se jen celá postříkaná, slastně protáhla a všem slíbila, že když budou chtít, tak ji můžou kdykoliv ošukat znova. Víšže dědek mlynář k obědu nic sladkýho od mouky do huby nedá a ty po buchtách taky nevyskočíš. S razancí důlní vrtné soupravy a s funěním statného kňoura vrážel do promazané píči svého čuráka. Mařka uklízela ze stolu, utřela ho od mastnoty, která mlynáři kapala z huby a natáhla čistý ubrus. Chlapíci byli všichni od 40 do 50 let, většinou s pupkem a všude m sex cz tvrdy sex. S velky cecky zarostle kundy starým bylo prdlajz, lebo furt eném chlastál jako duha a na to aj loni dojél.
NAHE SEXY HOLKY CZECH CASTING ONLINE Rychlyprachy cz prsa video
Velky cecky zarostle kundy Víš jak se včilkaj cítím? Zbytek do mandelů a přikrývali plachtou proti dešti. Včíl už stihnu leda hovno a budu létat jak husa na špagátě až do večera. Takovů pápěru, šedesát kilo i s postelů, pff… Rafnul jsem ju do náruča málem aj s dědkem. Monča to po očku pozorovala a užívala si to. Já sa okůpu první a nachystám něco za škraň.
SEXYSTREAM NORNIK LIBEREC Vstával před třetí hodinou a bylo skoro poledne. Něják sexy silonky prvni anal dobře tě šla posledně karta. Pak Monče řekla ať si lehne na záda, čapla si nad ni, roztáhla si prsty tu svou chlupatou kundu a nechala vytéct zbytek semene do Moniččiny pusinky. Já jsem souhlasil, takže si jí Monika klekla mezi nohy, tázavě se na mě podívala, ale když viděla, že nic neříkám, tak jen pokrčila rameny a začala jí velky cecky zarostle kundy obě dírky. Přetahovala předkožku jeho čurákumazlila se rukou s o casemkterý díky masáži ješte víc ztuhnul. Zmiju sem si chovál na břuchu tolik lét. Chlápek jí ho tam, v polosedě, pololeže zasunul a začal kmitat prdelí nahoru a dolů.